2733
2739
عنوان

عکس رنگی رحم ( هیسترو سالپنگو گرافی )

| مشاهده متن کامل بحث + 1131606 بازدید | 9472 پست
جانتی جون بار اول هم سه ماه قرص یاسمین خوردم برای از بین رفتن کیست ها بعد که دکتر دید کیست از بین رفت بهم متفورمین داد و همراه با لتروزول و آمپول اچ سی جی . بعد از دو دوره استفاده از متفورمین و لتروزول و آمپول اچ سی جی حامله شدم . نمی دونی تو اون ماهی که باردار شدم چقدر عصبی بودم همش بخاطر قرصها بود. با همه دعوا میکردم . بارداریم هم خیلی زود معلوم شد. یعنی سه الی چهار روز به پری بی بی زدم معلوم شد و رفتم آزمایش خون دادم بتام 200 بود.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نی نی ناز جون متنت خیلی قشنگ بود با اجازه ات بردم تو تاپیکای دیگم انتشار دادم
راحیل خانوم خوشگلم 26 فروردین 95 به دنیا اومد و زندگی من و بابایش رو 100 برابر شیرین کرد,خوش اومدی عزیز دلم
2728
2740
دوستان عزیز من امروز رفتم رویان گفت باید عکس رنگی بندازی من تنبلی تخمدان دارم.وقتی گفت باید عکس رنگی بندازی فقط زار زدم و اومدم خونه انقد ترسیدم که نزدیک بود سکته کنم.به نظرتون عکس رنگی رویان دردش کمتره یا عکس رنگی بیمارستان صارم؟توروخدا بیاین بگین من خیلی ترسیدم حالم بده
2706