2752
2734

هفته ۲۳هستم نی نیم هروقت تکون میخوره زیر دلم و داخل واژنم ضربه هاشو حس میکنم. عادیه؟ 

شما هفته چند نی نی اومد بالای شکم؟ 

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت نی نی خوشگل تو دلم🙈❤💕🤲🏻منتظر اومدنت هستم عشق مامان و بابا🥰#محمد ماهان من

اره عزیزم بیشتر هم میشه من میحکوب میشدم یه تک حیغ میزدم 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

من هنوز 14 هفتم زیر دلمه گاهی میاد کنار نافم سمت چپ باز میره پایین ولی تکون حس نمیکنم

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
2731

عزیزم منم هفته 23 هستم تکون هاشو گاهی پایین حس میکنم چون بچه میچرخه ، توی سونو هم پاهاش رو به پایین بود واسه همین به واژن و مثانه و حتی ببخشید گاهی مقعد فشار میاره حس میکنم

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️

همیشه همونجاس فکنم...😀فقط بزرگ میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)

اخرین سونو که رفتی طول سرویکستو چند زده ؟ اگه پایین بودی دکتر میگفت استراحت مطلق

تو دلیه مامانی تو روزهایی ک فکرشم نمیکردم اومدی تو دلم و‌شدی معجزه ی زندگیم ♥️ از خدا فقط سلامتی تو خواستم🤱🏻
اخرین سونو که رفتی طول سرویکستو چند زده ؟ اگه پایین بودی دکتر میگفت استراحت مطلق

پایین چجوریه?منم خیلی پایین بچه رو حس میکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نگفتن بهت جنسیتش چیه ؟ 

ننهنه هنوز

1
5
10
15
20
25
30
35
40

طول سرویکسم ۳۷بود. گفتن عالیع

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت نی نی خوشگل تو دلم🙈❤💕🤲🏻منتظر اومدنت هستم عشق مامان و بابا🥰#محمد ماهان من
پایین چجوریه?منم خیلی پایین بچه رو حس میکنم

شما ک هنوز زوده 

جنین از هفته شونزده ب بعدکم کم میاد بالا 

تو دلیه مامانی تو روزهایی ک فکرشم نمیکردم اومدی تو دلم و‌شدی معجزه ی زندگیم ♥️ از خدا فقط سلامتی تو خواستم🤱🏻
2706