2737
2739
عنوان

موقع خواب پشت سر دخترم عرق میکنه!

33292 بازدید | 17 پست
سلام دوستان

چند روزیه که دختر 8 ماهم موقع خواب با وجودی که دما مناسبه و بدنش عرق نکرده پشت سرش خیس میشه. طوری که وقتی برش میدارم شیرش بدم بالشش نم داره
چند وقت پیش شوشو هم همینطور شده بود. میگفت عرق سرد میکنه پشت سرم اما نمیدونم چی شد که خود به خود خوب شد. شما میدونین دلیلش چیه؟
بچه ها چون غدد عرقشون سطحیه زود وزیاد عرق میکنن دمای محیط را تو 25 نگه داری ...فکر نکنم مشکلی باشه اگر عرق معمولیه وعرق سرد نیست
دیروزبرای کودکی گریستم که کفش نداشت...امروزبرای مردی که پاندارد...فردابرای خود که هیچ!!!!!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر منم از وقتی بدنیا اومد همینجوری بود موقه خواب سرش خیس عرق میشد الانم که سه سالشه بازم یه وقتایی اینجوری میشه !!1 همون موقه ها دکترش گفت بهش مولتی ویتامین بده بخاطر کمبود ویتامین نمیدونم دی یا ب بود که میگفت اینجوری میشه
2728
پسر منم این جوری بودهمیشه زیاد عرق می کرد چند تا دکتر بردم گفتن طبیعیه منم بی خیال شدم تا این که بردمش پیش یک دکتر جدید اون گفت بدنش ضعیفه براش شربت ب کمپلکس داد الان چند ماهه که بهش میدم خیلی عرق کردنش کمتر شده
مامان آیلین چه مولتى ویتامینى میدادى به دخترت؟
من چه و که هستم؟ جواب: من حاصل جمع همه‌ی چیزهایی هستم که بر من گذشت، همه‌ی آنچه شاهد بودم و همه‌ی آنچه بر سرم آمد. من همه‌ی کسان و چیزهایی هستم که بودنشان در جهان بر من اثر گذاشت و از من اثر گرفت. من همه‌ی چیزهایی هستم که بعد از رفتنم اتفاق می‌افتد و اگر نیامده بودم اتفاق نمی‌افتاد.اما نه اینکه وجودم استثنایی باشد، هر (من) هر کدام از مایی که الان ششصد میلیون شده ایم ، مجموعه ی مشابهی را در خود داریم . برای آخرین بار تکرار میکنم؛ برای فهمیدن من ،باید دنیایی را به کام بکشید.
2740
همین مولتی ویتامینای ایرانی معمولی رو بهش میدادم... ولی از دوسالگی بهش یا شربت سن ایستول دادم یا آسماویت

همونموقه ها هم قطره آهن ویتان میدادمش که هم آهن داشت هم مولتی ویتامین بود ولی کلا اثر داشت معلوم بود عرق کردنش کمتر میشه
تو یه کتاب خارجی نگهداری نوزاد نوشته بود طبیعیه نوشته بود زیر سر نی نی حوله بزارید من حوله گذاشتم خیلی خوب از کمبود ویتامین نیست به خاطر اینکه مثل بزرگترا نمی تونن زیاد جابجا کنن سرشون
خدایا همه مستاجرا خونه دار بشن زودتر*** الهی آمینننننننننننننن
دقت کن ملحفه بالشش نخی باشه بچه ها کلا زود عرق می کنند کلا گرماییند ما سردمون ولی پسرم پتوشا پس میزنه
هر وقت توی زندگی به یه در بزرگ رسیدی که روش یه قفل بزرگ بود نترس و نا امید نشو!!!
چون اگه قرار بود باز نشه جاش یه دیوار میذاشتن
2706