ازدواج به دختر با مردی که زنشو ظلاق داده - صفحه 1
نی نی سایت > تبادل نظر > متفرقه > عمومي > ازدواج به دختر با مردی که زنشو ظلاق داده

موضوع: ازدواج به دختر با مردی که زنشو ظلاق داده + اظهار نظر

کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
parichehr پست ها : 4320عضویت:1390/1/21
1391/10/20 - 6:13 عصر
من چندوقت ÷یش یه تای÷یک زدم راجب اینکه با دوستم بعد 7سال بهم زدم الان یه هواستگار دارم که از زنش جدا شده بنظرتون چیکار کنم
1391/10/20 - 6:28 عصر
تو ایران دیگه خانما باید چقدر عذاب و یختی بکشه که بلاخره به طلاق راضی شه حتما درست حسابی بشناس و بعد تصمیم بگیر حالا چرا خانمشو طلاق داده
سیاه رنگ اعتراض رنگ جهالت رنگ اسید رنگی که چشمان دخترکان شهرم تا ابد آنرا نظاره حواهند کرد
messi پست ها : 6274عضویت:1389/12/19
1391/10/20 - 6:28 عصر
من خودم با شخصی که قبلا طلاق گرفته ازدواج کردم و بینهایت خوشبختم ولی قبلش کاملا تحقیق کرده بودم و میدونستم شوهرم و خونوادش هیچ مشکلی نداشتن و کاملا بیطرفانه از هر کس تحقیق کردم شوهرم رو بیتقصیر میدونست و الان هم تو زندگی دارم میبینم که بهترین شوهر دنیاست الان یه بچه هم داریم که یک سال و نیمشه و فکر نکن اول ازدواجمه و از سرخوشی اینارو میگم پس اگر درست تحقیق کنی یه طلاق دلیل بر بد بودن طرف نیست
اما من از حرفات کتوجه شدم به خاطر اینکه از دوستت سرخورده شدی میخوای ازدواج کنی این دلیل درستی نیست باید به این دلیل ازدواج کنی که واقعا از خواستگارت خوشت اومده باشه زندگی زناشویی اینقدر بالا پایین و سختی داره که اگر واقعا با ایمان و علاقه واقعی به طرفت وارد زندگی نشی کم میاری... به نطر من اون دوستت رو کامل فراموش کن و شرایط خواستگارت رو با اون مقایسه نکن شاید از دوستت خیلی بهتر باشه ولی آدمی که تو میخوای نباشه
نازي مامان آرتين پست ها : 4680عضویت:1387/4/4
1391/10/20 - 6:40 عصر
ببین اگه الان سرخورده شدی منطقی تصمیم نمیگیری و فقط تو خواستگارت اون بخش مثبت ماجرا رو میبینی که تو دوست قبلیت نبوده.
مردی که یه ازدواج کرده شرایط خاص خودشو داره. من دیدیم که خیلی وقتا مشکل ساز می شه.
شما باید حسابی برای این آقا وقت بگذاری. بشناسیش و از حتی زنش هم تحقیق کن. (منطقی ازش بخواه که خودش آدرس همسر سابقشو بده تا با اون و خانوادش هم حرف بزنی)
ببین بعد از دعوا و طلاق هرکی هرچی دلش می خواد میگه. پسرخاله همسر من 2 بار جدا شد. بار اول گفتن دختره دوست پسر داشته و بار دوم همینو گفتن... دختره بددهن بوده... جالبه اینا انگلیس با هم آشنا شده بودن و یک سال قبل از ازدواح همخونه بودن... چطور آقا اون موقع متوجه نشده؟ یا نه... این توجیح خودشه چون دلیل منطقی طلاق نداشته...
بنابراین بهترین حالت اینه که با هسر سابقش هم حرف بزنی و خیلی منطقی، محتاطانه و بدون عجله اقدام کنی عزیزم
خدايا ممنون که مرا زن آفريدي و مادرم کردي تا لذت عشق واقعي را بچشم
parichehr پست ها : 4320عضویت:1390/1/21
1391/10/20 - 7:30 عصر
بنظرتون الان من باهاش اشنا شم بعد به مامانم بگم یا از اول به مامانم همه چیو بگم؟