2703
2553
من چندوقت ÷یش یه تای÷یک زدم راجب اینکه با دوستم بعد 7سال بهم زدم الان یه هواستگار دارم که از زنش جدا شده بنظرتون چیکار کنم
[smiley]s/sm_15.gif[/smileyبهتر که رفتی
ببین چرا جدا شده
حسابی تحقیق کن
اگر دلایلش قانع کننده بود
و اخلاقش خوب بود
تصمیم بگیر
ایشالله هرچی خیره برات پیش بیاد

روزی که گذشت هیچ از او یاد مکن ...........فردا که نیامدست فریاد مکن .........
برنامده و گذشته بنیاد منه .............حالی خوش باش و عمر بر باد مکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
اصلا ملاک خوبی نیست چون خانومشو طلاق داده با شک بهش نگاه کنی.... با دقت موقعیته خودت و اونو در نظر بگیر
قرصهایی که حال آدم را خوب میکنند، هیچگاه جای خوبهایی که دل آدم را قرص میکنند را نمیگیرند
2714
نمیدونم اک�ر خواستگارام فرهنگشون با ما فرق داره من خانوادشونو کمی میشناسم یعنی داداش دوستمه از لحاظ فرهنگی و مالی بهم میخوریم این 2تا دلایل باع� جدایی من و دوستم شد واسه خودم مهم نیست چون از دوستم بخاطر اخلاقای بدش خیلی افسرده شذم واسه همین اگه این خواستگار شرایط منو داشته باشه واسم خیلی فرق نداره
[smiley]s/sm_15.gif[/smileyبهتر که رفتی
من خودم با شخصی که قبلا طلاق گرفته ازدواج کردم و بینهایت خوشبختم ولی قبلش کاملا تحقیق کرده بودم و میدونستم شوهرم و خونوادش هیچ مشکلی نداشتن و کاملا بیطرفانه از هر کس تحقیق کردم شوهرم رو بیتقصیر میدونست و الان هم تو زندگی دارم میبینم که بهترین شوهر دنیاست الان یه بچه هم داریم که یک سال و نیمشه و فکر نکن اول ازدواجمه و از سرخوشی اینارو میگم پس اگر درست تحقیق کنی یه طلاق دلیل بر بد بودن طرف نیست
اما من از حرفات کتوجه شدم به خاطر اینکه از دوستت سرخورده شدی میخوای ازدواج کنی این دلیل درستی نیست باید به این دلیل ازدواج کنی که واقعا از خواستگارت خوشت اومده باشه زندگی زناشویی اینقدر بالا پایین و سختی داره که اگر واقعا با ایمان و علاقه واقعی به طرفت وارد زندگی نشی کم میاری... به نطر من اون دوستت رو کامل فراموش کن و شرایط خواستگارت رو با اون مقایسه نکن شاید از دوستت خیلی بهتر باشه ولی آدمی که تو میخوای نباشه
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
ببین اگه الان سرخورده شدی منطقی تصمیم نمیگیری و فقط تو خواستگارت اون بخش مثبت ماجرا رو میبینی که تو دوست قبلیت نبوده.
مردی که یه ازدواج کرده شرایط خاص خودشو داره. من دیدیم که خیلی وقتا مشکل ساز می شه.
شما باید حسابی برای این آقا وقت بگذاری. بشناسیش و از حتی زنش هم تحقیق کن. (منطقی ازش بخواه که خودش آدرس همسر سابقشو بده تا با اون و خانوادش هم حرف بزنی)
ببین بعد از دعوا و طلاق هرکی هرچی دلش می خواد میگه. پسرخاله همسر من 2 بار جدا شد. بار اول گفتن دختره دوست پسر داشته و بار دوم همینو گفتن... دختره بددهن بوده... جالبه اینا انگلیس با هم آشنا شده بودن و یک سال قبل از ازدواح همخونه بودن... چطور آقا اون موقع متوجه نشده؟ یا نه... این توجیح خودشه چون دلیل منطقی طلاق نداشته...
بنابراین بهترین حالت اینه که با هسر سابقش هم حرف بزنی و خیلی منطقی، محتاطانه و بدون عجله اقدام کنی عزیزم
خدایا ممنون که مرا زن آفریدی و مادرم کردی تا لذت عشق واقعی را بچشم
2706