2737
2739
عنوان

هر کس مشکل و سختی تو زندگیش داره و دعا میخواهد بیاد تو...

| مشاهده متن کامل بحث + 740927 بازدید | 942 پست
ماندانا جونم هیچ کاری نشد نداره از ته قلبت بخواه از خدااااااااااااااااااااااااااااااا, خدا بنده هاشو تنها نمیزاره اما بگو اگه به صلاح هست عزیزم
قربونت برم من جزء سلامتی نی نی عزیز و خود نازنینت هیچی نمیخواهم, در مورد دعا هم باید بگم نمیدونم تو مفاتیح باید باشه اما برای راحتی کار تو صفحه ی قبل تو همون نوشته ی اولم برات گداشتمش برو و بخون
عزیزم اگه دوست داری برو پیش دکتر همتی که نابغه ی علم زنان و زایمان و... است حرف آخر رو از اون بشنو...
کاش هیچوقت تو زندگی هیچکس هیچ کاشکی نباشه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماندانا جونم یه دعای دیگری هم هست که تا آخر ساعت 12شب واست حتماً میام و میزارمش اونم حرف نداره تو استجابتش... البته تاکید میکنم بابته خواستت اصرار نکن شاید به صلاحت نیست پس بگو اگر صلاح دیدی خدا از اون بالا بی دلیل هیچ کاری رو انجام نمیده... پس بهش اعتماد کن و بگو بسم الله
نه عزیزم اما با دیدنش آرامش رو ازش میگیری اما بهت پیشنهاد میکنم این 2کتاب رو حتماً بخونی چون تغییر بسیار زیادش رو تو زندگیت میبینی...
کتاب اول: فانون شفا که لینک دانلود صوتیش اینه: http://www.ghalbinternet.com/1391/07/11/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%83%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%D9%8A-%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%88%D9%86-%D8%B4%D9%81%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%BE%D8%A7%D9%86%D8%AF/

کتاب دوم: کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین, اینم لینک 4قسمت دانلودش عزیزم: http://www.irebooks.com/archives/ftopict-3670.html

2728
نانایی جون به دوستت بگوبرامنم دعاکنه توروقرآن قسمت میدم یادت نره من منتظرم اگه دعایی چیزی داره بگوانجام بدم فدات شم دلم خیلی شکسته
بلندترین ارتفاع برای سقوطمان افتادن ازنگاه««مهدی فاطمه»»است.
خواجو عزیزم چشم قربونت برم, عجله نکن انقدر دوست خوبم من هیچ کسی از یادم نمیره چون از طریق شما من انرژی و عشق میگیرم و نیازهای خودمم از لطف و مهربونی شماست که برآورده میشه
و من به ترتیب جواب خواسته ها و نیازهارو میدم اگر جواب ماندانا جون رو سریع دادم چون جون بچش در خطر بود و این قضیش با دیگر خواسته ها و نیازها فرق میکرد
2738
khajo عزیزم لطفاً به قوانین این تاپیک احترام بذار و شما کافیه مثله دیگر دوستان 1بار خواستت رو بنویسی مطمئن باش به وقتش به تمام خواسته ها رسیدگی میشه و نیازی به تکرار و تاکید و گذاشتن نقطه و علامت سوال نیست...

اما در مورد خواستت بهتره سری به دیگر صفحات بزنی چون من در مورد باردارشدن و این جور مسائل دعا زیاد نوشتم
ماندانا جونم طبق قولی که بهت داده بودم البته با کمی تاخیر
دوست عزیزم شما 3بار آیه الکرسی رو در حمام در کاسه آبی بخون و بدم و زمانی که دوش گرفتی و غسل کردی و پاک شدی(منظور از غسل اینه که بگی غسل حاجت) کمی از این کاسه آب رو بریزی رو خودت و با بقیه آب وضو بگیری و شروع کنی به نماز حاجت خوندن و بعد از نماز تسبیحات حضرت زهرا و 7بار دعای نادعلی رو بخونی...موفق باشی
زهرا عزیزم تو صفحات قبل در مورد بچه دار شدن و بچه سالم به دنیا آوردن و بچه پسر و زایمان راحت دعا زیاد نوشتم برو و بخون
اما من در همین سایت خوندم که تنبلی تخمدان با پیاز درمانی جواب میده, منظور از پیاز درمانی اینه که:
1لیوان آب رو در قابلمه یا شیرجوش و هر ظرف دیگه ای میگذاریم و اجازه میدیم تا کاملاً به نقطه ی جوش برسه و بعد گاز رو خاموش میکنی و سریع 1پیاز متوسط رو از وسط 4قسمت میکنی(به صورت+) و در این آب جوش میندازیم و 5دقیقه صبر میکنیم و بعد از 5دقیقه پیاز رو دور ریخته و اون آب پیاز رو میخوری, این کار رو تا 7روز ادامه میدی و بعد 7روز استراحت میکنی و دوباره بعد از استراحت 7روز دیگه هم شروع میکنی به خوردن آب پیاز و...