2737
2739
عنوان

دعاها و نماز هایی برای گرفتن حاجت

| مشاهده متن کامل بحث + 3010945 بازدید | 41767 پست
ختم 40 بار سوره مزمل برا ی ستاره روز پنجشنبه بعد از نماز مغرب
عزیزان هرکس آمادگی داره اعلام کنه

شهرزاد جون......3بار
عسل.............2بار
سودا .............1بار
آسمان ............1بار
قاصدک............1بار
نرجس ............ 1بار
ستاره .............5بار
عشق الهی هم اکنون در من و از طریق من به عالیترین کار خود سرگرم است خدای مهربونم سپاسگذارم.خدایا برای تمام معجزاتی که امروز برایم اتفاق میافتاد سپاسگذارم
ستاره جون ایشالا زودتر همه مارا خوشحال میکنی
اگر میتونی بیشتر دعا کن چون هم آروم میشی هم خدا قدرتشو بهت نشون میده

چنانچه بین زن و شوهری کدورت قهر و یا ناسازگاری باشد

برای خوب شدن زندگی آنها زن و یا شوهر و یا فرد دیگری در ظرفی شربتی درست کند و با وضو رو به قبله بنشیند و سه مرتبه سوره مبارکه مزّمل را بر آن شربت بخواند سپس نصف آنرا زن بنوشد و نصف دیگر را شوهر بنوشد انشا الله بین انها محبت و صفا و شیرینی برقرار میشود

اگر بین زن و شوهری اختلاف باشد

به نیت مهر و محبت و رفع کدورت یک بار صلوات فرستاده و سوره نساء را بخوانید و پس از آن یازده بار صلوات بفرستید مُحِبّ هم شوند

برای آشتی کردن

گویند اگرکسی جهت آشتی کردن این آیه را 3 بار بخواند وبر روی آن کس دمد البته آشتی کند وعذر خواهد (مجرب است)

وتَمَّتْ کَلِمَةُ رَبِّکَ صِدْقاً وَ عَدْلاً لا مُبَّدِلَ لِکَلِماتِهِ وَ هُوَ السَّمیعُ الْعَلیمُ (سوره انعام آیه 115
عشق الهی هم اکنون در من و از طریق من به عالیترین کار خود سرگرم است خدای مهربونم سپاسگذارم.خدایا برای تمام معجزاتی که امروز برایم اتفاق میافتاد سپاسگذارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ستاره جون فقط امیدت به خدا باشه توکل به خدا کن قبل از رفتن پیش اون شخص حتما به خدا توکل کن از ته دل بهش بگو خدایا من زندگیمو دوست دارم میسپارمش به خودت هر جور که میتونی درستش کن.مطمئن باش خدا تنهات نیمذاره فقط از ته دل توکل کن.وقتی از ته دل باشه خیلی اروم میشی.و خیالت راحت میشه
آره اسمان جون منم نظرم همینه
بچه ها موافقید از امشب هرچقدر میتونیم سوره مزمل را بخونیم اخه ستاره خیلی غصه داره
2731

شهرزاد جون......3بار
عسل.............2بار
سودا .............1بار
آسمان ............1بار
قاصدک............1بار
نرجس ............ 1بار
ستاره .............5بار
لیندا...............2 بار
سلام بچه ها منم 5 بار براش میخونم چهارشنبه شب اینشالله که به خواستش برسه
وقتی چشم امیدتان خدا باشد،
هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که راست نباشد.
هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که پیش نیاید.
و هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که دیر نپاید.
سلام دوست جونا

ستاره جونم خیلی دلم از وضعیتت به درد اومد ... خیلی روزهای سختی را میگذرونی ولی انشالله به حق اقای همین ماه این ماجرا بخیر تموم شه

منم با اسمان و عسل جون موافقم
بچه ها پس هرکس موافقه قبل از پنجشنبه هر چقدر که میتونه اعلام کنه خودم هرشب 3 بار میخونم
2738
سلام لیندا جون خوبی؟ شایان کوچولو خوبه ؟ اتفاقا امروز داشتم یس می خوندم یادت بودم چندروزی بود خبری ازت نبود بیشتر به اینجا سر بزن
هرگاه میان مشکلات قرار گرفتید سیل صلوات راه بیاندازید زیرا آن سیل حتما مشکلات را با خود می برد.

شهرزاد جون......3بار
عسل.............2بار
سودا .............1بار
آسمان ............1بار
قاصدک............1بار
نرجس ............ 1بار
ستاره .............5بار
لیندا...............2 بار
سانی ...........5بار
هرگاه میان مشکلات قرار گرفتید سیل صلوات راه بیاندازید زیرا آن سیل حتما مشکلات را با خود می برد.
لیندا .........چهارشنبه .....5 بار
عسل........یکشنبه........3 بار
عسل.......دوشنبه.........3 بار
عسل ......سه شنبه......3 بار
عسل.....چهارشنبه........3 بار
شهرزاد ،سودا،آسمان،قاصدک،نرجس، سانی و ستاره جون هم اعلام کنن که تا قبل از پنجشنبه چندتا میتونن بخونن تا انشالله پنجشنبه خبر خوب ستاره جون را بشنویم شاید هم زودتر
قاصدک جون اول قرار بود پنجشنبه بخونیم اما صبح پنجشنبه ستاره و شوهرش قراره برند پیش یکنفر که ممکنه کارشون همانجا معلوم بشه بخاطر همین اگر ما بتونیم قبل پنجشنبه بخونیم تا انشالله نتیجه بگیره
حالا هر روز که میتونی اعلام کن عزیزم از امروز تا قبل پنجشنبه هر شب بعد از نماز مغرب
بچه ها توجه کنید چون ستاره جون صبح پنجشنبه تقریبا تکلیفش مشخص میشه برای اینکه ستاره جون نتیجه عالی بگیره ما ختم را قبل از پنجشنبه تمام میکنیم.از بچه هایی که قبلا اعلام کرده بودند دوباره خواهش میکنم طبق برنامه جدید تعداد و روز را مشخص کنند
با تشکر از محبت همه شما عزیزان(هرکس دعا کنه مطمئنا چندین برابر به خودش برمیگرده)

ختم 40 بار سوره مزمل برا ی رفع مشکل ستاره که خیلی غصه داره تا قبل از روز پنجشنبه هرشب بعد از نماز مغرب

لیندا .........چهارشنبه .....5 بار
عسل........یکشنبه........3 بار
عسل.......دوشنبه.........3 بار
عسل ......سه شنبه......3 بار
عسل.....چهارشنبه........3 بار
2706