2737
2739
عنوان

همسر بیکار و معتاد

2568 بازدید | 62 پست

سلام تو رو خدا کمکم کنید همسرم معتاد به شیشه هست بیکاره هیچ مسئولیتی رو گردن نمیگیره الان من چیکار کنم به نظرتون بمونم و مثل همیشه تلاش کنم برای بهبود اوضاع یا پسرم بردارم و برم، میخوام تصمیمی بگیرم که به پسرم آسیب نرسه 😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مراقب باش توهم نزنه

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...
2740

خب اعتیاد به شیشه اصلا چیز خوبی نی و متاسفانه سخت میشه کنارش گذاشت ولی اگه حس میکنین که میشه با کمک خودش و خانواده ها و حتی مشاور ترکش بدین بمونین تو زندگی تون ولی اگه حس میکنین ادامه این زندگی مشترک به هیچ وجه به صلاح تون نی اون موقع با ذهن آروم بهترین تصمیم رو بگیرین خانم که خدا نکرده پشیمون نشین و زمانی که به گذشته تون نیگا میکنین حسرت عمر رفته و سختی هایی که داشتین رو نخورین 

به نظرم فقط طلاق بهترین گزینس، جوونیتو حرومش نکن، بچت هم گناه داره بزرگ بشه آینده خوبی در انتظارش نخواهد بود، با اینکه طلاق سختی های خودشو داره، ولی میان بد و بدتر، گزینه بد یعنی طلاق بهترین راهکاره، چون ممکنه بمونی تو اون زندگی و مدام عذاب بکشی، ترک اعتیاد کار هر کسی نیست، شاید برگرده، اونم شیشه که جزو بدترین نوعشه متاسفانه، شرمنده که رک گفتم عزیزم🙏❤️

2706