كسايي كه تو سه ماه اول بارداري خواسته يا ناخواسته دارو مصرف كردند...... - صفحه 1
نی نی سایت > تبادل نظر > دوران بارداري > مشكلات، بيماريها و عوارض بارداري و تجربيات مقابله يا تسكين آنها > كسايي كه تو سه ماه اول بارداري خواسته يا ناخواسته دارو مصرف كردند......

موضوع: كسايي كه تو سه ماه اول بارداري خواسته يا ناخواسته دارو مصرف كردند...... + اظهار نظر

کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
بهنوش پست ها : 586عضویت:1388/3/19
1389/1/28 - 3:30 عصر
ماماناي گل كه بارداريد يا ني ني تو راه دارين، همه ميدونيم كه مصرف دارو خصوصا تو سه ماه اول بارداري اصلا خوب نيست. اما بعضيا به دلايلي مثلا بي خبري از بارداريشون ناخواسته دارو مصرف ميكنند، يا بعضيها مثل من به دليل بيماري و مشكلاتي كه تو بارداري خصوصا سه ماه اول پيش مياد مجبور به استفاده از دارو ميشن.
كه هر دوي اينا ميتونه برا مامانا خيلي نگران كننده باشه.
هدفم از ايجاد اين تاپيك اين بود اگه كسي در اين مورد تجربه اي داره بيان كنه و بگه چي مصرف كرده و ايا اثري رو ني نيش داشته يا نه؟
اينجوري شايد يه كم از نگراني و استرس مامانايي كه بنا به هر دليلي دارو مصرف كردند كم بشه و با دارو هاي بي خطري كه توسط پزشكاي مختلف تجويز شده بيشتر اشنا شيم.
شايد بتونيم يه جورايي بهم كمك كنيم . از نگراني مصرف دارو كم كنيم.چون توي 9 ماه بارداري واقعا اجتناب از مصرف دارو بعضي وقتهاغير ممكنه.
من كه خودم به دليل مشكلات شديد گوارشي تو هفته يازدهم مجبور به مصرف رانيتيدين و انتي اسيد هستم.
و خيلي هم نگرانم.تو رو خدا اگه تجرباتي در اين زمينه داريد به ما هم بگين
درنا پست ها : 13عضویت:1389/7/28
1389/8/9 - 9:02 صبح
منم تازه واردم ديشب فهميدم باردارم شوكه شدم پردنيزولوننم خوردم دكتر مي گه طوري نيست ولي مي ترسم
مهسان پست ها : 4606عضویت:1389/8/4
1389/8/9 - 9:55 صبح
سلام
من به خاطر عفونت ادرار به تجويز پزشك در هفته 8 بارداري قرص ناليديسيك اسيد مصرف كردم.حالا از دو جهت مي ترسم كه عفونت يا قرص روي ني ني من تاثير بدي بگذاره .هفته پيش كلي براش گريه كردم.لطفا راهنماييم كنيد
خدايامرابضاعت به ‏قدريست که نميدانم در حق دوستانم چه دعايي کنم،امامي دانم تو ازحال آنها آگاهي،پس بهترينهارابرايشان آماده ساز که خزانه توهيچگاه خالي نمي گردد خداياشکرت،صدهزاربارشکرت
خداوندا بابت فرشته ای که به به من هدیه کردی سپاس       مبارک باشه :)
royaroya5411 پست ها : 133عضویت:1391/10/22
1391/10/24 - 10:33 صبح
http://www.imbook.ir/Portal_U/Articles_Desc.aspx?id=67
حتما بخون
مامي آرشيدا پست ها : 1675عضویت:1388/10/20
1391/10/30 - 9:26 صبح

.

ریحانه . . . . . . .
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: