2703
2553
مامانای گل که باردارید یا نی نی تو راه دارین، همه میدونیم که مصرف دارو خصوصا تو سه ماه اول بارداری اصلا خوب نیست. اما بعضیا به دلایلی مثلا بی خبری از بارداریشون ناخواسته دارو مصرف میکنند، یا بعضیها مثل من به دلیل بیماری و مشکلاتی که تو بارداری خصوصا سه ماه اول پیش میاد مجبور به استفاده از دارو میشن.
که هر دوی اینا میتونه برا مامانا خیلی نگران کننده باشه.
هدفم از ایجاد این تاپیک این بود اگه کسی در این مورد تجربه ای داره بیان کنه و بگه چی مصرف کرده و ایا اثری رو نی نیش داشته یا نه؟
اینجوری شاید یه کم از نگرانی و استرس مامانایی که بنا به هر دلیلی دارو مصرف کردند کم بشه و با دارو های بی خطری که توسط پزشکای مختلف تجویز شده بیشتر اشنا شیم.
شاید بتونیم یه جورایی بهم کمک کنیم . از نگرانی مصرف دارو کم کنیم.چون توی 9 ماه بارداری واقعا اجتناب از مصرف دارو بعضی وقتهاغیر ممکنه.
من که خودم به دلیل مشکلات شدید گوارشی تو هفته یازدهم مجبور به مصرف رانیتیدین و انتی اسید هستم.
و خیلی هم نگرانم.تو رو خدا اگه تجرباتی در این زمینه دارید به ما هم بگین
سلام
من به خاطر عفونت ادرار به تجویز پزشک در هفته 8 بارداری قرص نالیدیسیک اسید مصرف کردم.حالا از دو جهت می ترسم که عفونت یا قرص روی نی نی من تاثیر بدی بگذاره .هفته پیش کلی براش گریه کردم.لطفا راهنماییم کنید
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714