موضوع: كلوميفن + اظهار نظر

1   2  
کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
فرح پست ها : 1291عضویت:1386/3/16
1386/6/20 - 2:18 عصر
سلام دوستان عزيز
آيا شما از عوارض كلوميفن اطلاع داريد؟
مامان ني ني پست ها : 8عضویت:1388/2/2
1388/5/3 - 1:21 عصر
سلام دوستان
من خيلي دوست دارم كه خدا بهم پسر بده واسه همين از چند ماه قبل تحت نظر يك متخصص تغذيه هستم اون به من كلوميفن داده كه اين ماه كه واسه اولين بار ميخوام اقدام كنم بخورم با توجه به اينكه پريودم منظمه آيا نيازي هست؟ميتزسم ! آيا كسي از عوارض كلوميفن شنيده كه روي سلامت جنين تاثير گذاشته باشه؟من از كسي شنيدم كه به دليل مصرف كلوميفن 3 قلو كه دوتاشون فلج هستند در هفته 28 بارداري به دنيا اورده كه نميدونم آيا داروهاي ديگه هم خورده يا نه!راستي روي جنسيت بچه تاثيز داره؟
خاله زوزي پست ها : 772عضویت:1387/12/13
1388/5/3 - 1:30 عصر
سلام مامان ني ني
عزيزم مطمئنا از كلوميفن نبوده كه دوستتون ني ني هاش اونجوري شدند. من سه نفر رو مي شناسم كه خدا بهشون بچه هاي دسته گل داده و الان بچه هاشون 5 و 6 ساله هستند دو نفرشون پسر دارند و يه نفرشون كه از دوستان صميمي خودم هست يه دختر مثل ماه داره
من خودم هم دو دوره استفاده كردم و الان هفته 11 هستم. و ني ني يه قلو هستش. توكل به خدا كن.

در مورد تاثير كلوميفن روي تعيين جنسيت من چيزي نشنيده ام. فكر نمي كنم تاثير داشته باشه چون كلوميفن باعث مي شه تعداد تخمكها زياد بشن نه تعيين جنسيت.
اميدوارم تونسته باشم كمكت كرده باشم.
Mymilani پست ها : 8944عضویت:1387/12/2
1388/5/3 - 5:55 عصر
http://www.ninisite.com/discussion/forum.asp?forumID=2
www.mymilani.com تاپيک آنلاين مشاوره زيبايي: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=718457
1388/5/11 - 10:41 صبح
سلام دوستان
من واسه تعيين جنسيت رفتم دكتر و يكي از كارايي كه گفته انجام بدم اينه كه بايد كلوميفن بخورم اما من حرفاي متناقضي راجع به كلوميفن ميشنوم!مثلا اينكه باعث عقب ماندگي فلج يا دختر شدن بچه ميشه !اينم بگم كه اين ماه اولين باره كه ميخوام اقدام به بارداري كنم و پريود و تخمك گذاريم مرتبه(در ضمناگه خدا بخواد دوست دارم نينيم پسر باشه).آيا كسي شنيده روي تعيين جنسيت تاثير داشته باشه؟
شاداب باشيد
1388/5/11 - 10:47 صبح
ممنون از جوابت اميدي جونم
Mymilani پست ها : 8944عضویت:1387/12/2
1388/5/12 - 3:27 عصر
مامان نيني جان شما كه ماهه اوله و هنوز اقدام نكردي واسه چي ميخواي كلومفين بخوري؟؟؟؟؟؟
مگه مشكلي داري؟؟؟؟

بد ميگين عصباني نشو............داره از گوشام دود بلند مي شه...........بابا يكي نيست بگه دكتر بي انصاف چرا به كسي كه هنوز مشكلي نداره دارو ميدي!!!!!!!!

مامان نيني جان اصولاً كسايي كه مشكلي ندارن ميگن تا 4-6 ماه اقدام كنن اونم هر ماه و از شب 14 تا 20 يك شب در ميون بعد اگه نشد اونوقت ميرن چك كنن دليل چي بوده و نيازي به دارو هست يا نه!!!!

عوارض كلومفين اگر مشكلي در تخمك گذاري نداشته باشي خيلي زياده.......اين قرص براي كسايي كه مشكل در تخمك گذاري دارن يا اصلاً تخمك گذاري ندارن تجويز مي شه....

براي اقدام به بارداري فقط خوردن اسيد فوليك كافيه.........راستش بهتره پيش يه دكتر حسابي بري.
ببخشيد نظر ميدم.
www.mymilani.com تاپيک آنلاين مشاوره زيبايي: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=718457
1388/5/23 - 11:47 عصر
salammaryam jan
az rahnamaieet mamnunam
shadab bashid
پريا پست ها : 4عضویت:1388/6/15
1388/8/3 - 8:28 عصر
سلام دوستان من دوره اولم بود كه مدروكسي پروژسترون وكلوميفن خوردم وقت پريدم 3 روز گذشته وازروز 5 پريدم كلوميفن تا 10 پريدم خوردم دكترم به من گفت بعد از 3 روز برو ازمايش بده نميدو نم باردارم يا نه 7 روزم مدروكسيم تمام شده دعا كنين باردار باشم

(پريا)
ترانه پست ها : 30عضویت:1388/11/3
1388/11/3 - 11:54 صبح
سلام به همگي
من عضو جديدم
راستش كلافه ام ناجور
من 25 سالمه
چند ماهي مي شده ازدواج كردم
تنبلي تخمدان دارم ، دكترم دوره ي اول درمان از شب پنجم قاعدگي ، شبي 100 ميلي گرم قرص كلوميفن برام تجويز كرد
با وجود مصرف اونا ، پريودم 20 روز عقب افتاد حامله هم نبودم تا با آمپول پروژسترون پريود شدم
حالا باز هم برام نوشته شبي 150 ميلي گرم
زياده ؛ نه ؟ الانم دو روز پريودم عقب افتاده ، البته قبلاهم عقب مي افتاد حتي يك ماه هم دير مي شد. ولي حتي با مصرف كلوميفن هنوز پريود نشدم ، حالا نمي دونم حامله هستم يا نه
نمي دونم ، زود نيست براي آزمايش بارداري ؟
تست هاي خانگي هم كه تست ادراره و نشون نمي ده
منتظر راهنماييهاتون هستم

مامان سحر پست ها : 47عضویت:1388/11/4
1388/11/4 - 8:09 عصر
سلام عزيزم
من هم مثل مشكل شما رو دارم حدود 6 ماه ازدواج كردم ولي ني ني ندارم 3 ماه اول فقط قرص اسيد فوليك مي خوردم و متافورمين بعدش همراه با اونا يه دوره كلمورفين خوردم اثر نكرد دو دوره هم دارم لتزرول مي خورم خيلي نگرانم كه نكنه ني ني دار نشم تو رو خدا منو دعا كن منم تو رو دعا مي كنم
خدایه خوبم فرشته هایه زندگیم رو واسم حفظ کن
       مبارک باشه :)
مامان سحر پست ها : 47عضویت:1388/11/4
1388/11/4 - 8:11 عصر
خيلي دلم گرفته بيا با هم ختم ياسين برداريم شايد خدا صدامونو بشنوه
خدایه خوبم فرشته هایه زندگیم رو واسم حفظ کن
       مبارک باشه :)
1388/11/6 - 6:20 عصر
سلام خانومي
من آزمايش دادمHCg خونم 10 بود !!! بازم منفي .... لتروزول مثل كلوميفنه ؟ چطوره ؟ باورت نمي شه چقدر ناراحتم . ديگه نمي دونم چيكار كنم .
جالبه ديروز بعد از اينكه آزمايش دادم اومدم يه زيارت عاشورا خوندم ... زيارت امين الله دعاي توسل ....
ديشب قبل از اينكه جواب آزمايشم رو بگيرم پريود شدم ...
نمي دوني چه دلم سوخت ...
كاش لااقل آزمايش نمي دادم .... مي دوني آخه دكتر گفت سه چهار روز بعدش آزمايش بده منم همين كار رو كردم ...
خيلي ناراحتم .... باشه من امشب يه آل ياسين مي خونم با همين حالم ... rozezardamرو داشته باش ايميلمه توي ياهو . اگه تونستي onشو شايد تونستيم به هم كمك كنيم .... برام خيلي دعا كن خيلي نا اميدم ...

پرگل پست ها : 8عضویت:1388/11/5
1388/11/10 - 11:28 صبح
سلام
آيا كسي هست كه با وجود پريود منظم تقريباً سيكل ?? روزه دكترش بهش كلومفين داده باشه ؟ لطفاً كمكم كنيد
sahar پست ها : 217عضویت:1388/8/28
1388/11/13 - 7:23 عصر
سلام
مامانه ني ني عزيز دكتر به شما قرص داده تا روز تخمك گذاري مشخص بشه و روزي كه احتمال پسر شدن بالا ميره بگه نز...كي داشته باشي اگه همين طوره لطفا بگو دكتر گفته روز چندم نز...كي داشته باشي؟
sahar پست ها : 217عضویت:1388/8/28
1388/11/15 - 3:25 عصر
مامان ني ني عزيز لطفا نتيجه كارو به ما هم بگو
1388/11/16 - 1:21 صبح
سلام پرگل جون
من تا حالا نديدم براي پريود منظم هم كلوميفن بدن ، مثلاً من خودم تنبلي تخمدان دارم ، معمولاً پريودي نشون دهنده ي تخمك گزاريه . حالا اگه دكتر بهت داد يه كم احتياط كن ، من هر كي رو ديدم كه اين قرص رو مصرف مي كنه ، دوره ي پريوديش نامنظمه و تخمك گزاري نداره ( مثل خودم )
سحر جون ، من اعتقاد دارم به اين دكتراي تغذيه و تغذيه روي جنسيت ، اما ته تهش ، باز هم به نظرم خدا خودش بچه رو مي ده ، پسر يا دختر ، دادنش دست خودشه ، نوعش هم دست خودش ،
دوره ي مصرف لتروزول رو شروع كردي ؟ من شروع كردم ، ديروز تموم شد ، خيلي پايين شكمم درد مي كنه ، تو علتش رو نمي دوني ؟
**مريم بانو** پست ها : 10575عضویت:1387/8/26
1388/11/16 - 4:20 صبح
ترانه جون من پريودام منظمه و هيچ مشكل تخمداني هم ندارم ولي دكتر بهم كلوميفن داده ، كلوميفن اولين دارويي هست كه براي كساني كه به هر دليل باردار نميشن استفاده ميشه من هم نه خودم مشكلي دارم نه شوهرم ولي الان دو سال هست كه چشم انتظار هستيم و البته اين دوره دومي هست كه كلوميفن مصرف ميكنم !!!
1388/11/17 - 11:38 صبح
مريم بانو خانوم سلام
نمي دونم واله ، ولي كلوميفن براي تحريك تخمك گذاريه ، شما كه پريودت منظمه ، نمي دونم ، ولي من از دكتر پرسيدم گفت براي تحريك تخمدانه ، حالا شما كه تخمدانتون خوب كار مي كنه ، حالا يه احتياطي بكن ، ضرر نداره ، باز هم بپرس ، چون من كلوميفن مصرف كردم ، خيلي عوارض برام داشت ، حالت تهوع شديد ، لكه بيني خفيف ، اختلال خواب .... به هر حال يه كم احتياط كن
اميدوارم خدا بهت بده
**روشنك يا روشي(مرداد88)*** پست ها : 421عضویت:1387/9/28
1388/11/19 - 6:08 عصر
سلام دوست من با دو دوره كلوميفن باردار شده تازه پريودهاش نامنظم هم بود. اين ماه ميره براي زايمان
ولي من 1ماه خورردم خبري نشد. اين ماه بارم ميخورم اگر خبري نشده ميرم دكتر
1   2  
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: