2703
2553
سلام دوستان
من خیلی دوست دارم که خدا بهم پسر بده واسه همین از چند ماه قبل تحت نظر یک متخصص تغذیه هستم اون به من کلومیفن داده که این ماه که واسه اولین بار میخوام اقدام کنم بخورم با توجه به اینکه پریودم منظمه آیا نیازی هست؟میتزسم ! آیا کسی از عوارض کلومیفن شنیده که روی سلامت جنین تاثیر گذاشته باشه؟من از کسی شنیدم که به دلیل مصرف کلومیفن 3 قلو که دوتاشون فلج هستند در هفته 28 بارداری به دنیا اورده که نمیدونم آیا داروهای دیگه هم خورده یا نه!راستی روی جنسیت بچه تاثیز داره؟
سلام مامان نی نی
عزیزم مطمئنا از کلومیفن نبوده که دوستتون نی نی هاش اونجوری شدند. من سه نفر رو می شناسم که خدا بهشون بچه های دسته گل داده و الان بچه هاشون 5 و 6 ساله هستند دو نفرشون پسر دارند و یه نفرشون که از دوستان صمیمی خودم هست یه دختر مثل ماه داره
من خودم هم دو دوره استفاده کردم و الان هفته 11 هستم. و نی نی یه قلو هستش. توکل به خدا کن.

در مورد تاثیر کلومیفن روی تعیین جنسیت من چیزی نشنیده ام. فکر نمی کنم تاثیر داشته باشه چون کلومیفن باعث می شه تعداد تخمکها زیاد بشن نه تعیین جنسیت.
امیدوارم تونسته باشم کمکت کرده باشم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان
من واسه تعیین جنسیت رفتم دکتر و یکی از کارایی که گفته انجام بدم اینه که باید کلومیفن بخورم اما من حرفای متناقضی راجع به کلومیفن میشنوم!مثلا اینکه باعث عقب ماندگی فلج یا دختر شدن بچه میشه !اینم بگم که این ماه اولین باره که میخوام اقدام به بارداری کنم و پریود و تخمک گذاریم مرتبه(در ضمناگه خدا بخواد دوست دارم نینیم پسر باشه).آیا کسی شنیده روی تعیین جنسیت تاثیر داشته باشه؟
شاداب باشید
2720
سلام دوستان من دوره اولم بود که مدروکسی پروژسترون وکلومیفن خوردم وقت پریدم 3 روز گذشته وازروز 5 پریدم کلومیفن تا 10 پریدم خوردم دکترم به من گفت بعد از 3 روز برو ازمایش بده نمیدو نم باردارم یا نه 7 روزم مدروکسیم تمام شده دعا کنین باردار باشم

(پریا)
سلام به همگی
من عضو جدیدم
راستش کلافه ام ناجور
من 25 سالمه
چند ماهی می شده ازدواج کردم
تنبلی تخمدان دارم ، دکترم دوره ی اول درمان از شب پنجم قاعدگی ، شبی 100 میلی گرم قرص کلومیفن برام تجویز کرد
با وجود مصرف اونا ، پریودم 20 روز عقب افتاد حامله هم نبودم تا با آمپول پروژسترون پریود شدم
حالا باز هم برام نوشته شبی 150 میلی گرم
زیاده ؛ نه ؟ الانم دو روز پریودم عقب افتاده ، البته قبلاهم عقب می افتاد حتی یک ماه هم دیر می شد. ولی حتی با مصرف کلومیفن هنوز پریود نشدم ، حالا نمی دونم حامله هستم یا نه
نمی دونم ، زود نیست برای آزمایش بارداری ؟
تست های خانگی هم که تست ادراره و نشون نمی ده
منتظر راهنماییهاتون هستم

2714
سلام عزیزم
من هم مثل مشکل شما رو دارم حدود 6 ماه ازدواج کردم ولی نی نی ندارم 3 ماه اول فقط قرص اسید فولیک می خوردم و متافورمین بعدش همراه با اونا یه دوره کلمورفین خوردم اثر نکرد دو دوره هم دارم لتزرول می خورم خیلی نگرانم که نکنه نی نی دار نشم تو رو خدا منو دعا کن منم تو رو دعا می کنم
خدایه خوبم فرشته هایه زندگیم رو واسم حفظ کن
سلام خانومی
من آزمایش دادمHCg خونم 10 بود !!! بازم منفی .... لتروزول مثل کلومیفنه ؟ چطوره ؟ باورت نمی شه چقدر ناراحتم . دیگه نمی دونم چیکار کنم .
جالبه دیروز بعد از اینکه آزمایش دادم اومدم یه زیارت عاشورا خوندم ... زیارت امین الله دعای توسل ....
دیشب قبل از اینکه جواب آزمایشم رو بگیرم پریود شدم ...
نمی دونی چه دلم سوخت ...
کاش لااقل آزمایش نمی دادم .... می دونی آخه دکتر گفت سه چهار روز بعدش آزمایش بده منم همین کار رو کردم ...
خیلی ناراحتم .... باشه من امشب یه آل یاسین می خونم با همین حالم ... rozezardamرو داشته باش ایمیلمه توی یاهو . اگه تونستی onشو شاید تونستیم به هم کمک کنیم .... برام خیلی دعا کن خیلی نا امیدم ...

سلام
مامانه نی نی عزیز دکتر به شما قرص داده تا روز تخمک گذاری مشخص بشه و روزی که احتمال پسر شدن بالا میره بگه نز...کی داشته باشی اگه همین طوره لطفا بگو دکتر گفته روز چندم نز...کی داشته باشی؟
سلام پرگل جون
من تا حالا ندیدم برای پریود منظم هم کلومیفن بدن ، مثلاً من خودم تنبلی تخمدان دارم ، معمولاً پریودی نشون دهنده ی تخمک گزاریه . حالا اگه دکتر بهت داد یه کم احتیاط کن ، من هر کی رو دیدم که این قرص رو مصرف می کنه ، دوره ی پریودیش نامنظمه و تخمک گزاری نداره ( مثل خودم )
سحر جون ، من اعتقاد دارم به این دکترای تغذیه و تغذیه روی جنسیت ، اما ته تهش ، باز هم به نظرم خدا خودش بچه رو می ده ، پسر یا دختر ، دادنش دست خودشه ، نوعش هم دست خودش ،
دوره ی مصرف لتروزول رو شروع کردی ؟ من شروع کردم ، دیروز تموم شد ، خیلی پایین شکمم درد می کنه ، تو علتش رو نمی دونی ؟
2706