2737
2734
من میخوام تازه اقدام کنم می خوام بدونم دکتر خوبی هست
پولدارى؛ منش است و ربطى به میزان دارایى ندارد گدایى؛ صفت است ربطى به بى پولى ندارد دانایى؛ فهم و شعور است و ربطى به مدرک تحصیلى ندارد نادانى؛ یاوه گویى است و ربطى به زیاده گویى ندارد یار؛ همدلى است و ربطى به همراهى و پر کردن کمبود ندارد دشمن؛ نمایشى از کمبودها و ضعف هاى خویش است و ربطى به بدسرشتى و بدخواهى طرف مقابل ندارد
عروس دایی همسرم پیش دکتر ترکستانی میرفت..البته من اسم کوچیک دکترشو نمیدونم فقط میگفت دکتر ترکستانی...ولی میگفت خیلی مهربون و با مهارته و خیلی اعتماد به نفس میده به آدمن...تو بیمارستان مصطفی خمینی بود..مطبشم تو خیابون کرمان
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
مرسی دوستم
پولدارى؛ منش است و ربطى به میزان دارایى ندارد گدایى؛ صفت است ربطى به بى پولى ندارد دانایى؛ فهم و شعور است و ربطى به مدرک تحصیلى ندارد نادانى؛ یاوه گویى است و ربطى به زیاده گویى ندارد یار؛ همدلى است و ربطى به همراهى و پر کردن کمبود ندارد دشمن؛ نمایشى از کمبودها و ضعف هاى خویش است و ربطى به بدسرشتى و بدخواهى طرف مقابل ندارد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من رفتم پیششون
عاللللللیه
انسان ها در دو صورت چهره واقعی خودشان را نشان می دهند: اول آنکه بدانند کامل به خواسته هایشان رسیده اند یا اینکه بدانند هرگز به خواسته هایشان نمی رسند!!
2731
پیر شده مغزش معیوب شده ترکستانی بد ذات.من کیست تخمدان داشتم رفتم پیشش قرص که ماماها هم بلدن بهم داد.کوچیک شد.رفتم پیشش برای بچه دار شدن.با اینکه اوضاعم وخیم بود کفت هیچی نیست عجله نکن منو یکسال همینجوری چرخوند من ساده هم به حرفش گوش دادم نگو منو برای کیس عمل برای شاگردهاش نشون کرده بوده بی همه چیز.کیستم بزرگ شد بچه دار هم نشدم برد اتاق عمل منو تخمدان راستمو داغون کرد که دیگه الان فعالیت نداره.بعدش میدونید چی تحویلم داد گفت الان بچه ها دزد و قاچاقچی میشن بچه میخوای چیکار؟؟؟!!!!!!!!منم دختر میخواستم خدا بهم نداد!!!!!!!!!!!!پیش دکترهای زن نرید.عقل ندارن.به چشم گوسفند میبینن مریضارو

سلام بچه ها من سال ٩٣ براي زايمان طبيعي رفتم پيش دكتر تركستاني 

بچه ضربان قلبش افت كرد و به جاي اينكه دستور سزارين بده بچه رو با ١٥ تا بخيه طبيعي كشيد

دخترم دچار هايپوكسي و دچار معلوليت شديد شد الان ٥ سالشه

بلافاصله شكايت كرديم سال ٩٣ 

امروز هم كه اين مطلب مَي نويسم هفته بعد كميسيون پزشكي ٥ سالگيشه

خيلي سعي كرد كه بگه بچه مشكل داشت اما نتونست

خواهش ميكنم اطلاع رساني كنيد ايشون اصلا قابل نيستند روح و روان و بچه تونو تو رو قران دست اين نسپرين زندگي ما رو به فنا برد

سلام بچه ها من سال ٩٣ براي زايمان طبيعي رفتم پيش دكتر تركستاني  بچه ضربان قلبش افت كرد و به جا ...

من میخوام با دکتر ترکستانی زایمان کنم

ولی کلا نگران شدم

ترجمه متون عمومی و تخصصی در زمینه اقتصاد، مدیریت، تجارت، حسابداری، کارافرینی و ... با کیفیت عالی و در اسرع وقت، به صورت تایپ شده پذیرفته میشود.
2738
سلام بچه ها من سال ٩٣ براي زايمان طبيعي رفتم پيش دكتر تركستاني  بچه ضربان قلبش افت كرد و به جا ...

عزیزم 

خیلی ناراحت شدم 

من دوستم بچه اش اینجور شد ولی ماما بالا سرش بود و اجازه سزارین نداشت 

خیلی بده دکتری که متخصص اینکاره، اینقدر ناشیانه عمل کنه 

بعد اون دیگه بچه نیوردی؟؟

من زایمان اولم طبیعی بود و می خواستم دومی رو پیش ترکستانی برم، ولی با خوندن این مطلب خیلی نگران شدم 

آخه دیگه ادم دکتر بالاسرش باشه و اینجور بشه ، این یعنی تشخیص پزشکی نداره، اولین زاووندنش که نبوده