2737
2739

مثلا خونه رو تمییز کنم ظرف دربیارم آماده کنم برای ۱۸نفر؟💚🌸

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲

مهمونی بده در تعداد بالا😂

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاری نداره شب قبل از مهمونی تموم ظرف ها وسیله هاتو آماده کن . از این طرف . دم صفح برنجتو بریز تو آب.  نمک. بریز روش . بعد چند ساعت پختش بگیر دقتی هم برنج آبکش گردی  آب سرد بریز روش کمی ک نره توهم

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
2728
کاری نداره شب قبل از مهمونی تموم ظرف ها وسیله هاتو آماده کن . از این طرف . دم صفح برنجتو بریز تو آب. ...

آب سرد و موافقم.کی پس باید آب گرم ریخت؟هیچ وقت؟

2740
یکی دوتا مهمونی تعدادبالا بدی دستت راه میفته

مهمونی دادم افتضاح شد.هم برنج هم مرغ.برای خودمون عالیه آشپزی ولی تعداد بالا نه

عزیزم تو مهمونی دادن برنج خیلی مهمه منم یه بار کلی تدارک دادم خیلی خیلی خسته شدم حیف برنجم خوب نشد انگار تمام زحماتام ازبین رفت ازاون به بعد خیلی رو برنج دقت میکنم یه خانمی اینجا میگفت پلوپز پارس خزر داره عالیه هروقت مهمونی میده برنج و بااون آماده میکنه عالی درمیاره باید برم بخرم 

مهمونی دادم خراب شد برنجم ۲بارشم.برنج تقلبی دادن مثل قبلی نیست.

خب اوایل باید ب یکی که بلده بگی بیاد نگا کنی یاد بگیری من با اینک ۵ ساله عروسی کردم بازم میترسم برن آبکش کنم گاها مهمونام خودشون اینکارو میکنن😅🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
عزیزم تو مهمونی دادن برنج خیلی مهمه منم یه بار کلی تدارک دادم خیلی خیلی خسته شدم حیف برنجم خوب نشد ا ...

مثل من.برنجت مشگلی چی بود؟مشگل برنج من خمیر شدن بود.سری بعدم خمیر شد.سری بعدترم خمیر شد.بازم یه بار دیگه خمیر شد.بازم خمیر شد.

و این سری خیلی زنده و خام برداشتم و نمیپخت.

بهترین کارهمینه اگه خراب شدکارخودشون باشه😅

😂😂آره والا ولی خب کاربلدن تاحالا خراب نشده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب اوایل باید ب یکی که بلده بگی بیاد نگا کنی یاد بگیری من با اینک ۵ ساله عروسی کردم بازم میترسم برن ...

منم باید همین کارو کنم.۱۰سال میشه مثلا ازدواج کردم.خاله م میگه بعد ۶ماه از عروسی یاد گرفتم و هر نوع برنجی درمیارم

2706