2733
2734
عنوان

خانوم های( خوشتیپ)( محجبه )همه بیاین تو!!

| مشاهده متن کامل بحث + 696136 بازدید | 9467 پست
دوستان کسی تا به حال در دبی فروشگاه حجاب دیده؟چون من یک ژورنال دیدم که انواع روسری و شال های بسیار شیک رو معرفی کرده بود میخوام ببینم یک همچین فروشگاهی هست؟
دل تنها عضویست که با نگـــــــــــــــاه لمس میشود....!
ممنون بیتا جون بالاخره یکی پیدا شد اینجا به داد ما برسه!!!
هد سینمایی چیه؟ از کجا میتونم بگیرم؟
من قم زیاد رفت و آمد دارم هد و ساق دست هم زیاد دارم ولی نمیتونم هد یا کلاه زیر روسری استفاده کنم چون روسری همش لیز میخوره بد می ایسته منم از بس امتحان کردم روسریمو سفت بستم هزار جور امتحان کردم نتیجه نگرفتم دیگه بی خیال هد و کلاه شدم...
آقا دلداه ات این روزها حال خوبی ندارد ... لطفا نگاهش کن ... خوب میداند رو سیاه ست اما ، کجا رود ؟ وقتی ... جز شما مهربانتر سراغ ندارد ... کجا رود؟ کجا رود؟؟؟؟؟؟ یا امام رضا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستی از این ساقهای دو رنگ مدتیه گرفتم با هر لباسی ست میشه خیلی قشنگه
آقا دلداه ات این روزها حال خوبی ندارد ... لطفا نگاهش کن ... خوب میداند رو سیاه ست اما ، کجا رود ؟ وقتی ... جز شما مهربانتر سراغ ندارد ... کجا رود؟ کجا رود؟؟؟؟؟؟ یا امام رضا...
سلام دوستان من تازه بااین مبحث آشناشدم .ماه پیشونی جونم شماتوی صفحات قبل گفتین ازکرم براق کننده وسفیدکننده استفاده کنیم میشه مارک واسم وقیمت آنرابگین؟اگه ناسک براق کننده وشفاف کننده میشناسین بی زحمت معرفی کنید؟جزءآرزوهامه که صورتم عین بازیگراومجریای زن براق بشه ولی تاحالانتونستم.من تازه عروسم وموهای وزوخشکی دارم شمادوستان میدونیدچطوری وز موهاموبگیرم؟یک شامپوی خوب بهم ممعرفی میکنید؟ببخشیدانقدرسوال پرسیدم.بوس
2728
mعزیز راستش من خیلی وقت پیش اون پست ها رو گذاشتم الان درست یادم نمیاد چی گفتم.میتونی بگی کدوم صفحه بوده تا بتونم بهتر راهنماییت کنم ؟
عزیزم من خودم فعلا ماسک لذت بخش عسل( مارک نیوآ) رو استفاده میکنم. که مخصوص پوست های خشک و حساسه
در مورد موهات هم من پیشنهاد میکنم چون جنس خاصی دارند از شامپوهای معروف استفاده کن. و همینطور از ماسک های مو.من مارک نلی رو پیشنهاد میکنم( nelly).در ضمن استفاده از شامپوی شیره خلل و فرج رو هم به همه توصیه میکنم. فوق العاده مو رو تقویت براق و جوندار میکنه.البته خیلی خیلی کم و نایابه.
سلام به همه ی دوستای خوبم..... ازتون واقعا التماس دعا دارم......تو این روزهای عزیز. ماه پیشونی عزیزم....سلام....شرمنده من تا حالا دبی نرفتم و نمی دونم...ولی من هم خیلی دنبال روسری فروشی هایی میگردم که روسری های مناسب ما رو داشته باشن.اکثر روسری فروشی ها متاسفانه شال های خوشگل و روسری هاشون یا کوچیکه...یا به درد زیر چادر نمیخوره...... اینجا هم چندتا مغازه حجاب زدن...اما روسری هاش اصلا قشنگ نیست و قیمت بالایی هم داره. ----------------------------------------------------------------------------------
شکرت خداجون
فندق مامان هد سینمایی الا خیلی زیاد شده اتفاقا....یه هدسره که ناحیه ی جلوی گردنش هم پوشیده است و یه پارچه بهش وصله...
وقتی می پوشی اصلا تکون نمیخوره...البته سایز بندی داره..من یه دونه سرم کردم خیلی عالی بود..چون خیلی تنگ هم نبود که اذیتم کنه..الان یه دونه مشکی خریدم اما به اندازه اش دقت نکردم.یه خورده تنگه...اما باز هم قشنگه....
راستی فندق جون من تا حالا ساق دو رنگ ندیدم احتمالا تازه اومده چون به چشمم نخورده!!!
-------------------------------------------------------------------------------
شکرت خداجون
سلام بیتای عزیزم. راستش من مامانم از سوریه همیشه برام هد میاره ...خیلی هدهاشون قشنگه من اصلا اینجا ندیدم ولی من بیشتر دنبال یک سری روسری و شال و کلا ابزار حجاب هستم که تک و خاص باشن.
2738
mعزیزم سلام بهت تبریک میگم عروسی تونو....
پوستت بستگی داره چجوری باشه چربه؟یا خشکه؟لک داره؟ یاجوش داره؟آخه نمیشه همین جوری یه ماسکی رو بگیم.

اما تا اونجایی که من توجه کردم این خانم هایی که پوستشون خیلی عالیه همیشه مراقبت میکنن از پوستشون....
یعنی همیشه و هرشب یه کرم پاک کننده و لوسیون متناسب با پوستت باید استفاده کنی.

و بعد اگه نیاز بود از ماسک های دیگه استفاده کنی.

در هر صورت همیشه باید از پوستت مراقبت کنی.مثل مسواک که هرشب میزنیم.مراقبت از پوست هم باید همیشگی و هرروز باشه.
شکرت خداجون
ماه پیشونی جون من هم دنبال این جور روسری ها هستم ولی متاسفانه اصلا ایران در مقایسه با کشورهای مسلمان دیگه هیچ تنوعی برای پوشش زن مسلمان توش نیست(تنوع که چه عرض کنم اصلا جنس خوب نیست تو بازار)مخصوصا تو شهرستان ها.
همه ی جنس هامون شدن چینی های بنجل.

رفته بودیم مشهد دیدم هرچی جنس تو بازاره همه چینی.....مهر!!!!!!ها چینی!........... انگشتر فیروزه چینی!!!!!....
وووووووو.
شکرت خداجون
وای ی ی ی ی ماه پیشونی جونم یه دنیاممنونتم که جوابمودادی.شمادرصفحه86به مامان نازنین خانم فرمودین از کرم های سفیدکننده وبراق کننده استفاده کنن.من مارک وقیمت این کرم رامیخواستم.اون شامپوی شیره که گفتین کدام مغازه درتهران میفروشه وقیمتش چنده؟آخه من اصلانشنیده بودم.من یک سوال خنده داربرام پیش اومد:این شامپومارکش خلل وفرج است یاشیره خلل وفرج یامنظورتون این بود که ازشیردرست میشه؟بی زحمت تلفظ این شامپورابگین مثلابگین (ف )فتحه و(ر)کسره میگیره.وای بااین سوالام آبروم رفت.آخه من خیلی مبتدی ام.میبوسمت ازراه دور:بوس
خانم های چادری! از جلابیب تا حالا استفده کردین؟ نسبت به چادرهای دیگه خیلی محجب و شکیل و با کلاس تره. زیرش هم می شههر لباسی پوشید و زمان رسیدن به مقصد فقط کافیه چادرتو دربیاری و زیرش آماده مهمونی باشی. مانتو هم دیگه نمی خواد.
www.jalabib.com
سلام مامان محمد....
اگه پارچه داری و میخوای خودت بدوزی......فکر کنم مانتو بشکل تونیک خیلی مناسب باشه.....یعنی راسته بدوز و از دوطرف چاک دار.....یقه گرد ساده....سر آستین و جلوی یقه رو هم حاشیه بده....از این حاشیه های آماده که تو بازار مدلهای مختلفش هست.عکس صفحات قبل زیاد گذاشته شده.....فعلا همون عکس هارو دارم عزیزم.
شکرت خداجون
پروانه جون من تا حالا بیشتر چادرهارو استفاده کردم(دانشجویی.عربی.مصری.ساده.ملی)...اما هنوز نوبت جلابیب نرسیده.ان شالله سری بعد که به چادر احتیاج پیدا کردم....جلابیب رو هم امتحان میکنم....

به نظرم هرچادری مناسب یه موقعیته...مثلا بازار که میرم حتما ملی جلوبسته میپوشم.چون نمیخوام مانتوم دیده شه.
چادر ساده هم خیلی شیکتر و ساده تره.مناسب مهمونیه.و چادر عربی و مصری هم برای مهمونی.البته بیشتر گذاشتم موقع بارداریم بپوشم.ان شالله!!!چون به نظرم اصلا حاملگی رو نشون نمیده.
شکرت خداجون
2706