2737
2734
عنوان

راهنمای محصولات ایرانی..............ایرانی ها بیاین توووووووووووو........

| مشاهده متن کامل بحث + 78642 بازدید | 565 پست
ولی جدی بچه ها دمتون گرم با این ممنوعیت واردات کالا خیلی خوبه که کالاهای ایرانی رو بشناسیم
کرم پودر ضد آکنه مای حرف نداره هم رنگش خوبه هم موندگاره در کل عالیه
مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم یه نیم بوت مارک مجید گرفتم حدود یک ماه پیشفروشنده گفت 110 من با چک و چونه بهش 90 دادم با اینکه پاشنه بلنده خیلی راحته و ازش خیلی راضیم ...من کلا هر کفشی میگیرم تا چند روز اول خیلی اذیت میشم ولی با این همون روز اول کلی پیاده روی کردم اصلا اذیت نشدم ...کلا کفشهای مارک مجید یه خورده قیمتشون بالاست ولی عالین
خدایا:اگر نوازش تو نباشد میان دستهای زندگی مچاله میشویم...نوازشت را از ما نگیر...
2728
اسپری چند منظوره هوم پلاس، اسپیف و اتک خیلی خوبند به نظر من که از اون سیف که اون همه تبلیغش رو میکنند هم بهتر هستند.

یار با ماست چه حاجت که زیادت طلبيم        دولت صحبت آن مونس جان،  ما را بس

من هم اومدم بگم:
نرم کننده مو فقط اوه صورتی
نوار بهداشتی فقط پنبه ریز آبی مخصوص شب خیلی عالیه از آلویز هم بهتره
کیسه فریزر فقط پنگوئن رولی
روغن فقط لادن من خارجی نمیگیرم چون به نظرم مونده هستن و تاریخ مصرفاشون الکیه
صابون سیو و گلنارجوان و ماع دستشویی هم فقط اکتیو
برای لوازم خونگی هم من پلوپزم پارس خزره که راضیم و زودپز پارس که اونم عالیه
سایدم هم اسنوا ست که خیلی راضیم خیلی
خوراکی هم سعی میکنم همه رو ایرانی بگیرم شکلاتای ایرانی الان به نظرم کیفیتشون از خارجیا بهتر قیمت هم بهتره حتی صادر هم میشه
2738
ساره جون خدارو شکر معلوم میشه وضع مالی شما و مامی مریم خیلی خوبه پس از جنسهای مارکدار و خارجی استفاده کنید و حالشو ببرین ماهم اینجا جنسهای ایرانی رو به هم معرفی میکنیم و استفاده میکنیم

محصولات پاک کننده سافتلن اعم از پودر ماشین لباسشویی و نرم کننده و مایع مشکین شو واقعا تمیز میکنن و خوشبو هم هستن به طوریکه هم لباسها و هم ماشین لباسشویی پس از شستشو بوی خوبی میگیره
پودر لباسشوییش4 آنزیم و 8 آنزیم و 12 آنزیم داره
خدایا:اگر نوازش تو نباشد میان دستهای زندگی مچاله میشویم...نوازشت را از ما نگیر...
ممنونم ...من چندبار رژلب و لاک مای گرفتم وخیلی راضی هستم الان که فهمیدم ایرانیه خیلی خیلی خوشحالم

من هم از سافتلن راضیم
پودر ماشین گلرنگ صورتی(مخصوص آب سرد) هم فوق العاده است
ماده شستشوی اکتیو(ایرانیه) هم خیلی خیلی خوبه
نواربهداشتی مرسی و پنبه ریز هم خوبن(مرسی بهتره)
2706