2703
2553
عنوان

راهنمای محصولات ایرانی..............ایرانی ها بیاین توووووووووووو........

| مشاهده متن کامل بحث + 78640 بازدید | 565 پست
اما از حق نگذریم تو زمینه شکلات و خوراکی,داروسازی,مواد بهداشتی آرایشی الحق ک ایران حتی رقیب نداره,مخصوصا پشمک حاج عبدالله و شکلاتای پشمکیش شاهکارن!!!!محصولات سینره فوووق العادن,من از شامپو پرژک و ایوان خیلی راضی ام یه بار از یه مغازه ازین خارجی فروشا,اسپاگتی ایتالیایی گرفتم انننقدر مزخرف بود,شفته و له شد و قیافشو از دست داد,مزه ماستم نمیداد
یکی از فانتزیام اینه که انگشتمو بذارم تو دست کوچولوت,تو هم محکم بگیریش....
من میوه خشک کن سایا دارم راضی ام,اسنوا هم محصولاتش خوبن و همون مونتاژش هم ارزش خریدن داره,لباسای خارجی هم خداییش اسم در کردن,آدم جنس شناس باشه میبینه ک خیلی از ایرانیا ممکنه از اجناس ترک و برند و فلان بهتر باشه
یکی از فانتزیام اینه که انگشتمو بذارم تو دست کوچولوت,تو هم محکم بگیریش....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ما یخچال ایرانی داریم با تی وی ولی قطعاتشون خارجیه دیگه یخچال بالای ۷سال یبارم خراب نشده تی وی هم ۱۰ ساله داریم هنوز سالمه خخخخخ
[smiley]s/sm_44.gif[/smiley][smiley]s/sm_44.gif[/smiley][smiley]s/sm_44.gif[/smiley][smiley]s/sm_44.gif[/smiley][smiley]s/sm_44.gif[/smiley][smiley]s/sm_44.gif[/smiley]
من یخچال فریزر الکترو استیل دارم افتضاااااااحه مدام کپک میزنه
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
2720
سلام دوستان این تاپیک خیلی کاربردیه.خداخیرتون بده. تاپیکو فعال نگه داریم. من آبمیوه گیری میخاستم و تحقیق نسبتاکاملی کردم نتیجه تحقیق این بود:جهان آوا و پارس خزر برای آبمیوه گیری بهترین برندهای موجود هستن.ک ب هم خیلی نزدیکه کیفیتشون.اما پارس خزر یکم بهتره.پارس خزر خریدم و راضیم. من و شوهرمم تصمیم گرفتیم فقط ایرانی بخریم حتی محصولاتی ک خارجیش بهتره. چندوقت پیش دکترحیدری گفت یکی از مسوولین کره جنوبی گفته علت پیشرفت صنعتشون ک الان انقدماشین و لوازم برقی و...کره عالیه این بوده ک مردمش وطن پرستن و درسالهای نه چندان دور که ن تنها هیچ اسمی از کره نبوده بلکه کیفیت محصولاتش خیلی بد بوده مردم فقط کره ای میخریدن و الان ب اینجا رسیدن. فک کنم تو دنیا هیچ ملتی مثل ما انقد اهل خودزنی نباشه.ما حتی حرف زدن درباره جنس ایرانی رم بی کلاسی میدونیم. یه کسایی مثل کره ای ها وقتی ک کیفیت محصولاتشون بد بوده بافرهنگ بودن رو در خرید همون جنس ها برای پیشرفت کشورشون میدونستن ولی ما هر خونواده ای ک اصلا سمت جنس وطن خودش نره و اونا رو اخ و پیف بدونه بافرهنگ و باکلاس میدونیم!
حجاب از نظر ائمه علیهم السلام:  *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم از حضرت جبرئیل سوال نمود که آیا فرشتگان خنده و گریه دارند؟ جبرئیل فرمود: بله. زمانی است که زن بی‌حجابی و بدحجابی می‌میرد، و بستگان او را در قبر می‌گذارند و روی آن زن را با خشت و خاک می‌پوشانند تا بدنش دیده نشود. فرشتگان می‌خندند و می‌گویند: تا وقتی که جوان بود با دیدنش هر کسی را تحریک می‌کرد و به گناه می‌انداخت، او را نپوشاندند، ولی اکنون که مرده و همه از دیدنش نفرت دارند او را می‌پوشانند!     *رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم : یک گروهی که وارد جهنم می‌شوند، زنان بدحجاب هستند. (کنزالعمال، ج ۱۶، ص ۳۸۳)     *امام صادق علیه السلام: برای زن مسلمان، جایز نیست که روسری (مقنعه) و پیراهنی بر تن کند که بدنش را نپوشاند. (وسایل الشیعه، جلد ۳۰، ص ۵۱۸۱)    *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم : هر زنی که به خداوند سبحان و روز قیامت ایمان دارد، زینتش را برای غیر شوهرش آشکار نمی‌کند و همچنین موی سر و مچ [پای] خود را نمایان نمی‌سازد و هر زنی که این کارها را برای غیر شوهرش انجام دهد، دین خود را فاسد کرده و خداوند را نسبت به خود خشمگین کرده است… (مستدرک حاکم، ج ۲، ص ۵۴۹)
منم دوست دارم اینجا فعال شه
حجاب از نظر ائمه علیهم السلام:  *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم از حضرت جبرئیل سوال نمود که آیا فرشتگان خنده و گریه دارند؟ جبرئیل فرمود: بله. زمانی است که زن بی‌حجابی و بدحجابی می‌میرد، و بستگان او را در قبر می‌گذارند و روی آن زن را با خشت و خاک می‌پوشانند تا بدنش دیده نشود. فرشتگان می‌خندند و می‌گویند: تا وقتی که جوان بود با دیدنش هر کسی را تحریک می‌کرد و به گناه می‌انداخت، او را نپوشاندند، ولی اکنون که مرده و همه از دیدنش نفرت دارند او را می‌پوشانند!     *رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم : یک گروهی که وارد جهنم می‌شوند، زنان بدحجاب هستند. (کنزالعمال، ج ۱۶، ص ۳۸۳)     *امام صادق علیه السلام: برای زن مسلمان، جایز نیست که روسری (مقنعه) و پیراهنی بر تن کند که بدنش را نپوشاند. (وسایل الشیعه، جلد ۳۰، ص ۵۱۸۱)    *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم : هر زنی که به خداوند سبحان و روز قیامت ایمان دارد، زینتش را برای غیر شوهرش آشکار نمی‌کند و همچنین موی سر و مچ [پای] خود را نمایان نمی‌سازد و هر زنی که این کارها را برای غیر شوهرش انجام دهد، دین خود را فاسد کرده و خداوند را نسبت به خود خشمگین کرده است… (مستدرک حاکم، ج ۲، ص ۵۴۹)
2714
کاش این تاپیک فعال شه من بشخصه یخچال فریزر اسنوا فریزر پایین آبمیوه گیری پارس خزر 3کاره نانیوا گاز تهران سبحان دارم. گازش افتضاحه نخرید گازهای خوب تو این تاپیک معرفی شده. اسنوا یکم صداش زیاده نانیوا هم ک خوب کار میکنه پارس خزر هم خوب. راستی برا قابلمه تفلون زرساب عالیه. من این تاپیک یکی کردم برا خودم همه مواردش رو. مثلا همه گازها رو یکجا نوشتم. هر دفه یک قسمتش کپی می کنم اینجا ان شاالله