2737
2734
عنوان

دعای شرف الشمس 19 فروردین یا 18 اردیبهشت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 43396 بازدید | 411 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله باید کسی نظر بده که کارش نجوم هست ...

من با کسی که آسترولوژی و آسترونومی کار میکنه در ارتباطم ... به خاطر همین میتونم ازش بپرسم مرتب در این مورد ....
افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
2731
راستی تو تقویم نجومی هم اومده تاریخ شرف شمس امسال که 18 اردیبهشته

میتونید برید تقویم نجومی 91 رو بگیرید و صفحات ابتداییشو بخونید .... مطمئن تر میشید دوستان :)
به خاطر اینکه سیستم های نجومی چندتاست

سیستم نجومی ایران معمولا هندی و بطلمیوسی هست که دو نوع تقویم نجومی منتشر میشه تو ایران که بحثش طولانی و علمیه ... بحث درجات کواکب و ستارگان مطرحه اینجا ....

حالا امسال 19 فروردین میفته تو قمردرعقرب ( بطلمیوسی ) ... پس 18 اردیبهشت ( هندی ) رو در نظر بگیرن بهتره ...

این مبحث خیلی طولانی و مفصله ... رشته ی تحصیلی چندین ساله ست که کارشناسان خاص خودشو داره ... بحث به کار گیری قدرت کواکب و طبیعته با علوم خاص و درجات مشخص مطرحه ...

و من به شخصه اثرشو دیدم ... اصلا نمیشه نادیده گرفت ...

2738
پارسال ما هممون 19 فروردین نوشتیم.
18 اردیبهشت هم یک سری از بچه ها گفتند که اونهایی که ننوشتند بنویسند.
بعضی ها هم گفتند که دوباره بنویسیم ولی ما ننوشتیم.
دعای باران چرا ؟ دعای عشق بخوان , این روزها دلها تشنه ترند تا زمینها . خدایا کمی عشق ببار
تقویم نجومی الان جلومه ...

نوشته 18 اردیبهشت ....

چطوری میگید نوشته 19 فروردین ؟ شاید مال سالهای پیش رو گرفتید ....
بالاتر توضیح دادم که جفت تاریخ ها درسته بر اساس انواع نجوم ...

منتها امسال نجوم بطلمیوسی که میشه 19 فروردین میفته تو قمردرعقرب پس از نجوم هندی که میشه 18 اردیبهشت استفاده کنید ...
حسنا جونم شما درست میگید.پارسال هم شرف الشمس تو اردیبهشت بود .من تقویم نجومی داشتم وواسه بچه ها اسکن کرده بودم وگذاشته بودم.ولی امسال تقویم نجومی مصباح زاده رو گرفتم نوشته 19فروردین . پارسال تو یه سایتی با دلایل علمی ثابت کرده بودن که شرف الشمس نمیتونه هرسال 19فروردین باشه.حالا اگه بعد تعطیلات همون تقویم پارساله رو پیداکردم وومال امسالشو خریدم اسکن میکنم ومیذارم.من هم پارسال تو اردیبهشت نوشتم.
مرسیییییییییییی حسنا جون

فقط من پارسال روی کاغذ نوشتم وگذاشتم لای قران.. بعضیا گفتن چهارشنبه آخر سال باید بندازیمش توی آب ولی من نمیدونستم و ننداختم .. حالا اون کاغذ رو باید چیکار ش کنم؟؟؟
مدلهای عکس اتلیه ای من: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=858963&PageNumber=1 مدلهای تقویم: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1596169&postID=60779012 اگه تقویم یا عکس اتلیه ای برای کوچولوتون میخواین به این لینکا سر بزنید[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_15.gif[/smiley][smiley]s/sm_50.gif[/smiley] ایمیلم: lovelyphoto2014@gmail.com
مرسیییییییییییی حسنا جون

فقط من پارسال روی کاغذ نوشتم وگذاشتم لای قران.. بعضیا گفتن چهارشنبه آخر سال باید بندازیمش توی آب ولی من نمیدونستم و ننداختم .. حالا اون کاغذ رو باید چیکار ش کنم؟؟؟
مدلهای عکس اتلیه ای من: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=858963&PageNumber=1 مدلهای تقویم: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1596169&postID=60779012 اگه تقویم یا عکس اتلیه ای برای کوچولوتون میخواین به این لینکا سر بزنید[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_15.gif[/smiley][smiley]s/sm_50.gif[/smiley] ایمیلم: lovelyphoto2014@gmail.com
من اینو الان تو یه سایتی پیدا کردم
طبق استخراج از تقویم نجومی جناب حاج شیخ عباس مصباح زاده، روز و ساعت شرف الشمس سال 1391، مطابق است با ساعت 9/9 دقیقه بامداد روز 19 فروردین. همچنین با استناد به محاسبات تقویم فوق الذکر، از غروب آفتاب ه مانروز، قمر در عقرب آغاز شده و امکان انجام اعمال مربوط به دعای مشهور شرف الشمس نخواهد بود.
دعای باران چرا ؟ دعای عشق بخوان , این روزها دلها تشنه ترند تا زمینها . خدایا کمی عشق ببار