2733
2739
عنوان

امروز....چندتا دراز نشست رفتین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 257005 بازدید | 8538 پست
سلام به همگی ورزشکاران
من نمی تونم ورزش کنم ولی شما رو خیلی دوست دااارم
زندگی شوق رسیدن به همان فردایی است که نخواهد آمد*
تو نه در دیروزی و نه در فردایی ظرف امروز پر از بودن توست *
شاید این خنده که امروز دریغش کردی آخرین فرصت همراهی با امید است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای جانممم نفیسسسسسسس اوفففففففف حالم جا اومدااا دو کلمه محلی
نا خاخر مردی تا یشنبه دیه مِ پهلی یَکشمبه بمو تیرون مِن اونجه دیمه شه برار رِ درس دامه اَمرو ایمتحان حسابان داشته
مِ برار بخاسته مردی بئوته بمون اشکال ندانه
آاااااا خاخار کجیه کار دری مرد تینار بوئه ویشتر خوش گِذرونه هر چی بخره هر جا بشنده و هرکار هاکنه:-))) کسی دنیه گیر هاده که

نه بابا خودش گفت بمونم کمک داداشم منم از خدا موندم ولیییییی آی دلش تنگ شده آی دلش تنگشده من تهران بودم ساعت 8 9 گاهی هم 10 از کار برمیگشت امروز زنگیده میگه 4 خونه امممم!!! عادت دارع آخه دو سال من یه شهر دیگه بودم اون تهران مشغول کار تنها بود مشکلی هم نداره تهنا بمونه ;-)
////////
خوب در مورد سوالتت گفتی شکمت بزرگ شد؟؟؟؟ ببین معمولا اونا که ورزش شروع میکنن زود زود گرسنشون میشه بعد همش میرن سراغ غذا تو ذهنشون هم فک میکنن من که ورزش میکنم اینا آب میشه پس بخورم عیب نداره
یه کنکاش کن ببین غذات زیاد نشده؟؟؟ بعدشم سعی کن یا شام نخوری میخوری خیلی کم به هیچ وجه برنج نباشه یا قبل 7 شامتو بخور بعدش تا زوقت خواب گشنت شد یه لیوان شیری میوه ای بخور
4خرداد 92روز سرشار از بوسه خدا *صبا* کمال و رشد کودک از اینجا آغاز می شود؛ از فهم این نکته: او فرزند است نه در بند.
هانی جونممم سلام عزیزم دماغت مبارررررک ورزش نکن پیاده روی هم زیاد نرو یه مدت بزار یه مدت از عمل بگذره بعد برو ورجه وورجه
4خرداد 92روز سرشار از بوسه خدا *صبا* کمال و رشد کودک از اینجا آغاز می شود؛ از فهم این نکته: او فرزند است نه در بند.
2728
سلام لیلاا جونمم خوبی عزیززززززم
این لهجه مازندرانی بید :-))
حالا هیچی ازش متوجه شدی؟؟؟
دوستان با سلیقه من یه راهنمایی میخواستم؟؟
هفته دیگه عروسی دختر خواهرمه. من یه لباس میدی مشکی ترک دارم که یه مقدار نقره ای تو کمر و بنداش که پشت گردنیه کار شده. کفشم هم مشکی جلوبازه که روش یه سگک نقره ای کوچولو داره و با جوراب رنگ پا بدون پنجه میخوام بپوشم و موهام هم رنگ و هایلایته و میخوام براشینگ کنم. حالا نکته فنی! من لاک چه رنگی برای ناخنای دست و پا بزنم و آرایشم چطوری باشه؟؟؟ از جواهرات یا بدلیجات چه رنگی استفاده کنم؟ نقره ای یا ؟؟؟

2738
لیلا صب کن حال بیام تا جونم واست بگههههههههههههههههه
به به سانتییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
هانیییییییییییییییییییییییی
سپیده
خاله نفیسههههههههههههههههه
خدایا شکرت ب خاطر دو گلی که بهم دادی. مراقب همه نی نی ها باش ودامن همه منتظرا رو سبز کن
ای تو روحت بگم سایت....
بعد یک ساعت اینجوری نشون میدی؟؟؟؟؟
خسته شدم پستام نمیاد .دلم میخواد خودکشی کنم
خدایا شکرت ب خاطر دو گلی که بهم دادی. مراقب همه نی نی ها باش ودامن همه منتظرا رو سبز کن
2706