2737
2734
من 25 سالمه تقریبا 1 سال هست که متوجه شدم دیسک کمر دارد می خواستم ببینم کسی بوده با شرایط مشابه ، دکترا همه میگن ماه های آخر بارداریت باید استراحت مطلق باشی اگر کسی با این شرایط بوده لطفا راهنمایی کنه .
روژین جان راستش خواهر من هم مشکل دیسک کمر داره خیلی از بارداری می ترسید ولی خداروشکر الان هفت ماهه بارداره وهیچ مشکلی نداره حتی دکترش گفته واسه زایمان طبیعی هم محدودیتی نداری
مدتی هست نگاهم به تماشای خداست وامیدم به خداونـــدی اوست
من دیسک کمر نداشتم ولی کمرم خیلی درد میکرد اینقدر زیاد بود که به پام میزد دردش ولی حامله شدم کمرم خوب شد باورت میشه؟ ولی به خاطر جفت سر راهی استراحت مطلق بودم

الان دوباره کمرم درد گرفته پسرم 18 ماهشه
قهـــــــــوه را تلــــــــــــخ­ دوست دارم مــــــــــزه ی زنــــــــــــد­گی میـــــــــــــ­ــدهد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
عزیزم منم هم دیسک کمر داشتم هم گودیه کمرم خیلی زیاد شده بودد و هم بین مهره 4 و 5 فاصله افتاده بود یعنی پدر کمرم در اومده بود ههههههههه باردار شدم خیلی سخت بود اما الان خیلی بهتر شدم علتشم نمیدونم چیه یا داغم حالیم نیست یا معجزه شد ه هههههههههههههههه
هروقت که خواستی در مورد راه رفتن کسی نظر بدی اول کمی با کفش های او راه برو
استخر برو خیلی کمکت میکنه
اللّهُمَ صَلّ عَلی فاطِمَه و اَبیها و بَعلها وَ بنیها وَ السّر المُستوَدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاط به عِلمُکَ ـــــــــــــــ ماشاءالله لا حول و لا قوه الا باالله العلی العظیم
2738
سلام بهتره برای درمان دیسک کمر به متخصص خوب مراجعه کنید یکی از دکترهای خوب که توی تلویزیون هم چند بار اومده دکتر علی نقره کار هست خواهر من برای درمان دیسک کمر پیش ایشون رفته و چون با لیزر این عمل رو انجام داد همون روز برگشت خونه خیلی عجیب تر اینکه یه هفته بعد خیلی راحت داشت به کارای روزمره ش میرسید. انگار نه انگار این دکتر خوب یه جا واسه پرسش و پاسخ رایگان داره تو سایتش. اینم آدرسش: http://www.drnoghrekar.com?p=3212 برید تو سایتش و مشاوره بگیرید کاملا رایگانه آدرس سایتش هم www.drnoghrekar.com شماره تماسش 09102526272
2706