2737
2739
عنوان

بارداری با وجود دیسک کمر لطفا راهنمایی کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 23325 بازدید | 24 پست
سلام منم پارگی دیسک کمر داررم.کسی هست بگه ک با وجود پارگی دیسک کمر بارداری خطرناکه یا ن؟

سلام عزیرم منم هشت ساله دیسک کمر دارم چند. بار. فیزیوتراپی کردم الان هفته ۲۴ بارداری هستم وزنم هم بالاست کمردردم شروع شده

موندم جه کار. کنم

شما چه کار کردی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خیلی اعصابم ریخته به هم. دیروز فهمیدم دیسک کمر دارم. 20 سالمه. دکتر گفت فعلا برا بچه دار شدن صبر ...

وا یعنی چی! منم ۲۲ سالمه از ۱۷ سالگی اسیب دید دیسک کمر گرفتم الانم باردارم تازه دکتر کمر دردم گفت ربطی نداره حتی فک نکن دلیل برای سزارین شدن این خبرا نیس میتونی زایمان طبیعی داشته باشی دکترم دکتر رجایی بود تهران بهترین دکتره 

2731
عزیزم باردار شدید؟  منم پارگی دیسک دارم، لطفا راهنمایی کنید ممنونم

سلام شما باردار شدید؟ منم پارگی دیسک کمر دارم 

فقط حضرت علی علیه السلام امیرالمؤمنین است.اولی و آخری نداریم . عشق فقط عشق مولا علی علیه السلام 
من خیلی اعصابم ریخته به هم. دیروز فهمیدم دیسک کمر دارم. 20 سالمه. دکتر گفت فعلا برا بچه دار شدن صبر ...

سلام ببخشید میدونم دو سال گذشته از این تاپیک میخواستم بدونم بچه دار شدی؟ منم مشکل بیرون زدگی دیسک دارم دکترم گفته تا دو سال به بچه فکر نکن حال دلم خراب میخواستم بدونم شما بچه دار شدی چرا دکتر شما گفته بود بچه دار نشو فعلا

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
2740
سحر جون منم مشکل تو رو دارم هم گودی کمر زیاد هم مشکل مهره 4 و 5 ،‌ سر خوردگی مهره هم دارم کلا مجموعه ...

سلام عزیزم با دیسک کمر تونستی باردار بشی انشاالله؟یا اگه کسی میدونه میشه راهنماییم کنه؟لطفا

عزیزم باردار شدید؟  منم پارگی دیسک دارم، لطفا راهنمایی کنید ممنونم

سلام عزیز دلم.بله.الان یه دختر دارم.شکر خدا.بارداری پرخطر داشتم که استراحت مطلق بودم و شکر خدا به خیر گذشت