2752
2734

جنسیتش معلوم شد البته از ازدواج دومشه

من فقط یه خواهر دارم خودمم 20 سالمه

فامیل مادریم همیشه مادرمو سرزنش میکردن که دوتا دختر اورده

اما الان پسر شده بچه همش قربون صدقه میرن و دم به دقیقه زنگ میزنن احوال پرسی یادمه خواهرمو که حامله بود میگفتن چرا همش دختر میزایی اصلا یه بارم یه حالی نمیگرفتن

بنظرتون چرا این همه فرق میزارن؟

چون بیشعورن چون بی فرهنگن انگار خودشون دختر نبودن ی زمانی عقده ای های شلمغز

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دیگه متاسفانه هستن دیگه 

کلا بعضی فامیل ها دختر پرست هستن بعضی ها پسر پرست بعضی ها هم‌کلا کاری به این چیزا ندارن آفتاب پرستن رنگ عوض میکنن

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2740

شعور ندارن

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏

به مامانت بگو ما هیچی‌..‌ خودت به عنوان یه زن بهت برنمیخوره؟ ناراحت نمیشی ؟ قطع رابطه کن. فامیل کیلو چند. 

چیز مغزن دیگه‌. بگو پسر براتون ریده

یادش بخیر، روزگاری خنده بر هر درد بی درمان دوا بود..