موضوع: بي بي انيشتن فارسي هست؟ + اظهار نظر

1   2  
کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
ياس نقره اي پست ها : 1202عضویت:1388/11/27
1390/12/3 - 12:01 عصر
سلام .
ميخواستم بدونم كسي اطلاع داره كه سي دي انيشتن كوچولوي ترجمه شده هست يا نه؟
دخترم خيليييييييييييييييي علاقه نشون ميده ،ولي از روانشناس هاي كودك زيادي شنيدم كه آموزش يه زبان ديگه قبل 5_6 سالگي خوب نيست.
اگه ميدونيد هست راهنماييم كنيد از كجا تهيه كنم.
وَ إِذَا سَأَلَكَ عِبَادِي عَنِّي فَإِنِّي قَرِيبٌ أُجِيبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذَا دَعَانِ فَلْيَسْتَجِيبُواْ لِي وَ لْيُؤْمِنُواْ بِي لَعَلَّهُمْ يَرْشُدُونَ(186)
پرگل پست ها : 376عضویت:1390/8/30
1390/12/3 - 12:15 عصر
عزيزم من از شركت آريارسان سي دي نوزاد رو گرفتم چند وقت پيش بهمون زنگ زدن گفتن دارن بيبي انيشتن رو دوبله مي كنن بعد از عيد آماده ميشه اگر كه دوست داريم برامون بفرستن....
طيبه پست ها : 5584عضویت:1389/2/4
1390/12/3 - 12:27 عصر
آره عزيزم با ني ني 1 2 3 هست كه مي توني از فروشگاه كلبه دي وي دي بگيري من گرفتم 3 تاش خوب بود
1390/12/3 - 12:45 عصر
ممنونم از هر دوتون،برام خيلي مهم بود
وَ إِذَا سَأَلَكَ عِبَادِي عَنِّي فَإِنِّي قَرِيبٌ أُجِيبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذَا دَعَانِ فَلْيَسْتَجِيبُواْ لِي وَ لْيُؤْمِنُواْ بِي لَعَلَّهُمْ يَرْشُدُونَ(186)
سارا(مامان امير پرهام) پست ها : 71955عضویت:1388/6/25
1390/12/4 - 8:38 عصر
عزيزم اما دقيقا بر عكس شما مادر من استاد بازنشسته زبان است و ميگه كودك تا قبل از 5 سالگي قابليت يادگيري 7 زبان را داره بدون اينكه با هم قاطي كنه
من هیچوقت از دست دیگران ناراحت نمی شوم فقط نظرم را در موردشان عوض میکنم...(ال پاچینو)
مسيحا پست ها : 6840عضویت:1387/8/25
1390/12/4 - 8:58 عصر
وظيفه ي انسانيم ايجاب ميكنه اين رو بگم :

ديروز عصر دخترم وقت پايش و مشاوره داشت . اونجا يه بچه سه ساله اي بود كه به شدت پرخاشگر و اصلا نميتونست به هيچ كس ارتباط برقرار كنه . دكتر بهم گفت ميدوني چرا اينطوري شده ؟ گفتم والدينش جدا شدند ؟
كفت : نه !! بيشتر روز رو بي بي انيشتين ميبينه !!!

اين عين ديالوگ من و دكتر بود بدون كم و زياد.
اگه آدم گذاشت اهليش كنند , بفهمي نفهمي خودش رو به اين دردسر انداخته كه كارش به گريه كردن بكشه.
مسيحا پست ها : 6840عضویت:1387/8/25
1390/12/4 - 8:59 عصر
سارا مامان اميرپرهام درست ميگه .

اما شروع زبان دوم بايد زماني باشه كه بچه بتونه يك جمله ي كامل رو از نظر دستوري به زبان مادري بيان كنه
اگه آدم گذاشت اهليش كنند , بفهمي نفهمي خودش رو به اين دردسر انداخته كه كارش به گريه كردن بكشه.
1390/12/4 - 9:03 عصر
ممنونم مسيحا جون اما ما ميتونيم وقتي ني ني ها كوچيكن البته نه خيلي جدي همون جوري كه فارسي حرف ميزنيم مثلا يك چند تا كلمه انگيليسي هم بهشون ياد بديم ( من اينو ديدم كه ميگم بچه دوست من از 6 ماهگيباهاش انگيليسي كار شده الان 2 سالشه خيلي از كلمه ها را ميشناسه )
البته به صورت بازي و نه كلاس و خشك به هر حال هر چيزي را بچه ها با بازي بهتر ياد ميگيرن
من هیچوقت از دست دیگران ناراحت نمی شوم فقط نظرم را در موردشان عوض میکنم...(ال پاچینو)
1390/12/4 - 9:05 عصر
من خودم سيدي بي بي انيشتن را گرفتم بودم اما از وقتي مامانم براش بيبي كن ريد را گرفت البته نه خيلي جدي اما بيشتر سي دي بيبي كن ريد را ميذارم و خدائيش علاقه نشون ميده البته ميگن خيلي اذيتش نميكنم تازه 6 ماهشه و منم مامان سخت گيري نيستم البته مامان اسون گيري هم نيستم كلن ميانه رو هستم
1390/12/4 - 9:32 عصر
سايت ?شهرزاد? نوشت:

زبان مادري، زبان ديگري

سال اول زندگي، بچه به جز گريه و صداهايي كه پدر و مادر به زور مي‌خواهند ثابت كنند معني خاصي دارد، روش ارتباطي ديگري نمي‌شناسد. چند سال بعدي هم والدين با شيرين زباني كودك و اين‌كه او هر بار چه كلمه جديدي را ياد گرفته است، سرگرمند، اما بعد از اين مدت بعضي از پدر و مادر‌ها دنبال سرگرمي ديگري مي‌روند و آن اين است كه به كودك‌شان زبان ديگري ياد بدهند. به همين دليل در خيلي از مهماني‌ها بچه‌هايي را مي‌توان ديد كه به اصرار والدين براي عمو يا خاله‌شان غلط يا درست از يك تا 10 را به انگليسي مي‌شمرند يا اپل مي‌گويند و اورنج را نشان مي‌دهند.

اما از ابتداي دهه 90 با مطرح شدن موضوع دهكده جهاني و زبان بين‌المللي و البته نتيجه تحقيقات بعضي دانشمندان آموزش زبان دوم رنگ و بوي جدي‌تري به خود گرفته است. تحقيقات نشان داده بچه‌هايي كه زبان دوم ياد مي‌گيرند، هوش اجتماعي بالاتري دارند.

اما واقعا از چه سالي بايد آموزش زبان به كودكان را شروع كرد؟

بسياري از كار‌شناسان بر اين باورند هرچه زبان دوم در سنين پايين‌تري به كودك آموزش داده شود احتمال اين‌كه كودك در سال‌هاي بعد در يادگيري اين زبان موفق‌تر باشد، بيشتر است. در سال ???? يك مقاله در روزنامه نيوزويك منتشر شد كه نتايج يك تحقيق را بررسي مي‌كرد. بر اساس اين تحقيق، كودكي كه بعد از 10 سالگي شروع به آموختن زبان دوم كند با احتمال كمتري ممكن است بتواند بعدها اين زبان را مانند كساني كه آن زبان، زبان مادري‌شان است، صحبت كند. نتايج اين تحقيق توسط زبان‌شناسان زيادي تاييد شده است و به دنبال اين تحقيق، تحقيقات بسيار ديگري هم انجام شد كه بر همين موضوع تاكيد داشت.

بررسي‌هاي بيشتر در مورد يادگيري زبان در سنين پايين نشان داد كودك نه تنها با يادگيري زبان، برخورد اجتماعي‌اش تقويت مي‌شود و در ارتباط با ديگر بچه‌ها موفق‌تر عمل مي‌كند، بلكه اين مسئله مي‌تواند باعث پيشرفت عملكرد كلي كودك در بقيه دروس در مدرسه نيز بشود.

در تحقيقي روي بچه‌هاي مدارس يكي از كشورهاي غير انگليسي زبان، كودكاني كه بيش از ? سال به يادگيري زبان دوم (اغلب زبان انگليسي) پرداخته بودند نسبت به بچه‌هايي كه زمان كمتري آن زبان را آموزش ديده بودند يا اصلا زبان دومي را ياد نگرفته بودند، در امتحان جامع و تست‌هاي مورد نظر تحقيق نتايج بهتري كسب كردند. طبق اين تحقيق بچه‌هايي كه زبان دوم ياد گرفته بودند حتي از بچه‌هايي كه به يادگيري رياضي پرداخته بودند هم موفق‌تر عمل كرده بودند. نتايج بررسي‌هاي متخصصان آموزش كودك نشان داده است كودكاني كه زبان دوم مي‌آموزند در حل مسائل پيچيده خلاقيت و تبحر بيشتري دارند. بررسي‌هاي بروك لمبرت و تاكر، در سال ???? نشان داده است بچه‌هايي كه توانايي ياد گرفتن بيش از يك زبان را دارند هوش بالاتري دارند. لمبرت اين‌طور استدلال مي‌كند كه شايد يادگيري زبان دوم و زبان‌هاي بيشتر باعث پيشرفت توانايي ذهني و قوه درك فرد شده است.

بر اساس آمار، دانش‌آموزاني كه مسلط به يك زبان دوم بوده‌اند در امتحان‌هاي ورودي دانشگاه‌ها هم موفق‌تر عمل كرده‌اند. بسياري از اين تحقيقات در مورد كشور‌هاي انگليسي زبان است كه در آن‌ها هم حتي به آموزش زبان دوم به كودكان توجه زيادي مي‌شود. يكي از دلايل تاكيد سيستم آموزشي بر اين مسئله مشاهده اين نكته بوده است كه بسياري از دانش‌آموزاني كه زبان ديگري غير از زبان مادري خود را فرا گرفته بودند بعد‌ها در محيط كار موفق‌تر عمل كرده‌اند.

از چه سني بايد به كودك زبان دوم را ياد داد؟

كار‌شناسان آموزش كودك و زبان‌شناسان معتقدند كودكاني كه قبل از دوره نوجواني به يادگيري زبان دوم بپردازند بهتر مي‌توانند در زمينه تلفظ كلمات به طور صحيح و نزديك به صاحبان اصلي زبان عمل كنند. زبان‌شناسان اين موضوع را به تغييرات فيزيولوژيكي مربوط مي‌دانند كه در مغز كودكان در سنين نوجواني رخ مي‌دهد. تفاوت هجا‌ها و آوا‌ها در زبان‌هاي مختلف كه باعث تفاوت لهجه‌ها مي‌شود در كودكاني كه زبان را قبل از شكل‌گيري بخش‌هاي مربوطه در مغز ياد گرفته‌اند كمتر به چشم مي‌آيد. به همين دليل بهترين سن آموزش زبان به كودك، قبل از 10 سالگي و زماني است كه كودك هنوز در زبان مادري خود هم پيشرفت چنداني نداشته است. البته اين مسئله به هيچ وجه كودك را از يادگيري زبان مادري بازنمي‌دارد بلكه به پيشرفت آن هم كمك خواهد كرد. بعضي از والدين نگران اين نكته هستند كه ياد دادن زبان دوم در سنين كم ممكن است باعث شود كودك زبان مادري خود را فراموش كند يا اين‌كه در يادگيري زبان مادري و ادبيات آن دچار مشكل شود. در حالي‌كه زبان‌شناسان خلاف اين باور را دارند. آن‌ها معتقدند يادگيري زبان دوم به دليل به كارگيري ذهن كودك در استفاده از ترجمه‌ها و معاني كلمات و ساختار جملات مي‌تواند باعث شود زبان مادري خود را هم بار ديگر بياموزد و آن را در كنار زبان دوم ياد بگيرد. توجه كودك به يك زبان جديد مي‌تواند باعث توجه او به ساختارهاي زبان و جمله‌بندي‌ها شود. چيزي كه ممكن بود تا آن زمان به آن چندان توجهي نشان داده نشود.

بهترين روش‌هاي آموزش زبان به كودك

براي آموزش زبان دوم به كودك، 3 روش اصلي وجود دارد كه اغلب موسسات و سيستم‌هاي آموزش از يكي از اين 3 روش استفاده مي‌كنند. به كارگيري هركدام از اين روش‌ها به سن كودك، سيستم تربيتي كودك و نگاه والدين به مسئله يادگيري زبان بستگي دارد. كودك در بعضي از اين روش‌ها سريع‌تر زبان ديگري را ياد مي‌گيرد و در بعضي از روش‌ها آزادي بيشتري براي انتخاب يادگيري دارد.

روش غرقه سازي: در اين مدل از يادگيري كودك كاملا در محيطي با زبان ديگر قرار مي‌گيرد. در مهدكودك‌هاي دوزبانه مربي‌ها با زبان دوم كه هدف يادگيري است صحبت مي‌كنند و در مدرسه هم بچه‌ها حداقل نيمي از اوقات خود را در طول روز به يادگيري زبان دوم مي‌پردازند. در روش غرقه‌سازي كامل كه البته در مدارس معدودي اجرا مي‌شود كودك همه مواد درسي مانند رياضي، علوم و تاريخ را به زبان دوم فرا مي‌گيرد. در اين روش يادگيري زبان در واقع زبان دوم به جاي اين‌كه موضوعي براي يادگيري باشد خود وسيله‌اي براي آموزش مواد درسي ديگر است و كودك ناخودآگاه مجبور به يادگيري اين زبان مي‌شود. بچه‌هايي كه با اين روش زبان ياد مي‌گيرند در صحبت كردن زبان دوم با لهجه صحيح و به طور كامل، موفق‌ترند و به سطوح بالاتري از يادگيري زبان مي‌رسند.

اگرچه ممكن است در ابتدا، يادگيري در بعضي از مواد درسي، بچه‌ها به اندازه‌اي كه آن درس‌ها را به زبان مادري خود ياد مي‌گيرند موفق نباشند اما به تدريج و با پيشرفت‌شان در يادگيري زبان دوم، اين مشكل هم برطرف مي‌شود.

روش آموزش زبان خارجي در مدارس ابتدايي: در اين روش به جاي اين‌كه زبان دوم در پايه راهنمايي به كودك آموزش داده شود، در‌‌ همان سال‌هاي ابتدايي و همراه با ديگر درس‌ها به طور مقدماتي به كودك ياد داده مي‌شود. در اين روش زبان دوم به عنوان يك سوژه يادگيري به كودك معرفي مي‌شود و به طور معمول 3 تا 5 جلسه در هفته كودك زمان صرف يادگيري اين زبان مي‌كند. ميزان موفقيت اين روش كمي كمتر از روش قبلي است اما كودكاني كه در اين سن يادگيري زبان را شروع مي‌كنند نسبت به كودكاني كه در سال‌هاي بعد براي اولين بار زبان دوم را ياد مي‌گيرند، پيشرفت بيشتري خواهند داشت. ارائه زبان دوم در سال‌هاي اوليه تحصيلي كه كودك شوق براي يادگيري دارد باعث بالا رفتن سرعت يادگيري مي‌شود. بسته به تلاش و ميزان زماني كه صرف آموزش اين زبان به كودك مي‌شود ممكن است در آينده كودك بتواند به خوبي و با فصاحت به زبان دوم حرف بزند.

روش اكتشاف در زبان دوم: در اين روش سن كودك كمي بالا‌تر است و اين روش بيشتر از آن‌كه آموزش زبان باشد در واقع نوعي تقويت شناخت كودك است. در اين روش فرهنگ و زبان دوم به عنوان يك مفهوم به كودك ارائه مي‌شود. براي كودك در مورد فرهنگ و زبان‌هاي مختلف صحبت مي‌شود و ممكن است بيش از يك زبان به كودك ارائه شود تا كودك در يادگيري زبان دوم حق انتخاب داشته باشد. در مراحل بالا‌تر اين روش، ساختار‌هاي زبان دوم هم به كودك آموزش داده مي‌شود اما بيشتر از آن‌كه تاكيد بر فصيح صحبت كردن اين زبان باشد، هدف آشنايي و ارائه اطلاعات در مورد فرهنگ جامعه‌اي است كه به آن زبان سخن مي‌گويند. اگر جلسات آموزش بيشتر از 2 يا 3 بار در هفته باشد ممكن است توانايي كودك در صحبت به زبان دوم هم بيشتر شود اما والدين نبايد انتظار داشته باشند كودك در اين روش يادگيري بتواند بعد‌ها به طور فصيح و با لهجه مناسب به زبان دوم حرف بزند. اين روش يادگيري بيشتر مورد علاقه والديني است كه فكر مي‌كنند آموزش زبان دوم ممكن است باعث فشار بر كودك شود. اگرچه اين روش مي‌تواند زمينه يادگيري زبان در سال‌هاي بعدي باشد و سرعت يادگيري زبان در فرد را در سال‌هاي بعدي زندگي افزايش دهد.

نقش والدين در آموزش زبان:

آموزش زبان بايد توسط يك متخصص و بر اساس سيستم مناسب باشد. ساعات و جلسات آموزش زبان دوم و نحوه به كارگيري آن كاملا حساب شده است به همين دليل والدين نا‌آشنا به اين امر ممكن است نتوانند مربي‌هاي خوبي براي آموزش زبان به كودك‌شان باشند. اما آن‌ها مي‌توانند با تشويق كودك به يادگيري و حمايت از او، علاقه كودك را به فراگيري زبان و فرهنگ ديگر بيشتر كنند. به كودك‌تان نشان بدهيد توانايي او در صحبت كردن به زبان ديگر، براي‌تان ارزشمند است و با او همراهي كنيد. سعي كنيد كودك‌تان را به جشن‌ها يا مراسمي كه در مورد فرهنگ‌ها و زبان‌هاي ديگر است ببريد يا با مشورت معلمش، كتاب‌ها و فيلم‌هايي به زباني كه در حال يادگيري است در اختيارش قرار دهيد. اگر خودتان هم به آن زبان آشناييد، برايش به آن زبان كتاب بخوانيد اما سعي كنيد كلمات را به صورت صحيح تلفظ كنيد. در بقيه مواد درسي با كودك‌تان كار كنيد تا كودك با خيال راحت‌تري به يادگيري زبان بپردازد و مشكلي در زمينه‌هاي ديگر نداشته باشد.
http://www.parsine.com/fa/news/57893/%D8%A7%D8%B2-%DA%86%D9%87-%D8%B3%D9%86%D9%8A-%D8%A8%D8%A7%D9%8A%D8%AF-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D9%88%D8%AF%DA%A9-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D9%88%D9%85-%D8%B1%D8%A7-%D9%8A%D8%A7%D8%AF-%D8%AF%D8%A7%D8%AF
1390/12/4 - 9:33 عصر
دايماً ميشنويم كه الان بهترين وقت براي آموزش زبان دوم به نوزادان مان است. حال سئوال اينجاست كه آيا نوزاد بدون دانستن زبان مادري ميتواد زبان ديگري هم بياموزد؟ جواب اين سئوال ?بله? است! نوزادان در محدوده سني خاص خودشان به قابليت بسيار بالايي براي يادگيري زبان دارند. هر وقت نوزاد زودتر در معرض يك زبان خارجي قرار بگيرد، سريعتر ميتواند آن را ياد بگيرد. مغز انسان اين توانايي شگرف براي يادگيري زبان را در سالهاي مياني مدرسه رفتن از دست ميدهد و همه كساني كه بعد از كودكي به يادگيري زباني پرداخته اند با اين مساله آشنايي دارند. چند نكته بسيار مهم براي چند زبانه بار آوردن فرزندتان اينها هستند:
با هم ياد بگيريد:

لزومي ندارد كه به زبان خارجي تسلط كامل داشته باشيد. كتاب، اسباب بازي و ساير وسايل كمك آموزشي دو زبان هميتواند هم به شما و هم به فرزندتان آموزش دهد. همچنين سعي كنيد نوزادتان را با افرادي كه زبان مادريشان متفاوت است رو در رو كنيد. ميتوانيد يك پرستار بچه با زبان مادري ديگر استخدام كنيد يا نوزادتان را به پاركي كه در آن پدر و مادرها به زبان خارجي (كه مايل به ياد دادن آن به او هستيد) صحبت ميكنند ببريد.
هماهنگ باشيد:

از اصل ?هر يك از والدين فقط يك زبان? استفاده كنيد. اگر به زبان ديگري تسلط داريد از همان زبان استفاده كنيد و همسرتان هم به زبان ديگر با فرزندتان حرف بزند. كودكان تا سن دو سالي قادر خواهد بود تشخيص دهد كه با پدر يا مادر خود با كدام زبان صحبت كند.
واژه ها با به او ياد بدهيد:

فرزندتان را تشويق كنيد واژه هايي كه مي آموزد را بكار گيرد. حتي در صورتيكه چيز زيادي از آنچه ياد ميگيرد را بخاطر نداشته باشد، باز هم شنيدن و صحبت كردن به زبان ديگر فرصت خوبي برايش براي تفسير و تلفظ واژه ها از زبان ديگر است و اين خود سبب آسان تر شدن يادگيري زبان خارجي براي او ميشود.

منبع: http://niloofaraneh.com/children-and-education/87-can-we-teach-babies-a-foreign-language
1390/12/9 - 2:45 عصر
من هم همين ديروز پيش مشاور پايش بودم تاكيد داشت كه اين سي دي ها تا قبل دو سالگي خيلي بده
ضمنا من براي افزايش هوش دخترم دنبال سي دي ام و اصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصلا اصراري براي يادگيري زبان ندارم
1390/12/9 - 4:29 عصر
ياسي جون منم اصراري ندارم كه زبان ياد بگيره پسرم اما بيبي كن ريد مثل زبان فارسي است يعني اموزشش را ميگم همون طور كه ما تو بچگي ياد گرفتيم فارسي حرف بزنيم بدون اينكه بريم كلاس يعني زبان مادريمون است اين سي دي هم به همون طريق انگليسي را اموزش ميده در نتيجه چيز بدي نيست گلم باز هم خودتان مختار هستين حانم كلا
مهسا پست ها : 1084عضویت:1390/8/30
1390/12/9 - 8:39 عصر
من اصلا اعتقادي به آموزش زبان تو بچگي ندارم.گيرم 200 تا كلمه رو هم ياد گرفت انگليسيشو بگه.هنر كرده؟آيا ميتونه تو 7 سالگه با يكي انگليسي صحبت كنه.اينا مد هاي جديده كه متاسفانه چشم و هم چشمي خيلي روش تاثير داره.منم ميگم سي دي هاي فارسي شاد و موزيكال براش بذار.فرصت براي زبان هست حالا حالا ها!!
دختر آفتاب پست ها : 417عضویت:1388/2/26
1390/12/9 - 10:49 عصر
ببخشيد دوستان اين مشاور پايش چيه؟
ثنا پست ها : 59عضویت:1390/8/17
1390/12/10 - 12:26 صبح
شايد باورتون نشه ولي عموي من از يك سالگي آموزش زبان انگليسي رو به دخترش شروع كرد وقتي دختر عموم 10 يا 12 ساله بود تافلش رو گرفت از لحاظ هوش وادبيات هم توي فاميل اوله من هم از 2 سالگي آموزش رو شروع كردم و خدا رو شكر دخترم توي اين دو ماهي پيشرفت خوبي داشته وبه نظر من توي صحبت كردن وروابط اجتماعيش تاثير خوبي داشته

مهسا جان چرا كه نه شايد توي هفت سالگي بتونه راحت مكالمه كنه همين دختر عموي من توي سفرهاي خارجي مترجم مامان باباش بود
مهگل پست ها : 108عضویت:1390/1/24
1390/12/10 - 2:07 صبح
سلام دوستان
بيبي انيشتين آشنايي با حيوانات و اشياء و.... به زبان انگليسيه؟
فرقش با your baby can read چيه؟
فروزنده پست ها : 2105عضویت:1388/7/21
1390/12/10 - 10:10 صبح
سلام، كاملا بستگي داره كه چه جوري استفاده كنيد. متاسفانه تو ايران براي فروش بيشتر به دروغ قابليت هايي را بيان ميكنند كه در محصول نيست. مثلا بي بي انيشتين اصلا و ابدا آموزش زبان نيست و اصلا كلام زيادي ندارد و عمدا بيشتر موسيقي هاي كلاسيك روي تصاوير پاپت هاست (عروسك ها).
فلسفه بي بي انيشتين را در آدرس زير بخوانيد:
http://www.manomaman.com/product/179/بي-بي-انيشتين-چاپدار-هديه.html
نبايد به عنوان پرستار بچه استفاده بشه. نبايد شبانه روز ديده بشه. بايد همراه والدين ديده بشه و روي پخش آن با بچه حرف زده بشه. در شروع حداكثر 20 دقيقه در روز بچه ميتونه تلويزيون ببينه... و اين 20 دقيقه بهتره برنامه مخصوص خودش باشه.
من و مامان: محصولات آموزشي کودک 021-77532051 http://www.manomaman.com
1390/12/10 - 10:17 صبح
اگر فقط براي بچه روزي 3 ساعت بي بي انيشتين بگذاريد و رهاش كنيد، بچه ايي كه زبون باز كرده زبان مادري اش هم يادش ميره... بي بي انيشتين بهانه ايي است براي برقراري ارتباط با بچه و نه فرار از بچه.... در سايت خود كمپاني سازنده هم گفته با هم ببينيد.... با هم بشنويد.... با هم بخوانيد....

نه بي بي انيشتين.... هر چيز ديگري كه باعث بشه با بچه صحبت نكنيد و ارتباطتان كم بشه... همين اتفاق ميافته....

وقتي بچه به دنيا مياد هي ميگويند باهاش حرف بزنيد باهاش بازي كنيد (كتاب بازي با كودك) به اين شكل نرون هايش تحريك فعال و تقويت ميشه...

من تجربه خوبي روي بي بي انيشتين داشتم چون 1- محدود ديده 2-هميشه همراه كسي ديده 3- رو فيلم ها باهاش صحبت شده 4- به عنوان پرستار بچه استفاده نشده
1390/12/10 - 10:21 صبح
بي بي انيشتين آشنايي با دنياي اطرافه.... Your Baby Can Read آموزش زبان است با سيستم كامل آموزش.
1   2  
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: