2733
2734
عنوان

در مورد حکیم نباتی

| مشاهده متن کامل بحث + 298704 بازدید | 1970 پست
فادا ببخشید اگه یه کم رک پاسخ می دهم ما مسلمون هستیم نه بت پرست اگر به نظرمن یه کم مطالعات دینی بیشتری داشتی حتما این حرف را نمیزدی ما کسانی را میشناسیسم مثل نخودکی اصفهانی مثل رجبعلی خیاط مثل پیر پینه دوز و در همین دوران خودمون آیت اله بهجت که به واسطه ریاضتهایی که کشیدن پیش خدا آبرویی کسب کردند ضمنا باید بگم که این حاج آقا را آیت اله بهجت نیز تایید کرده بودند کاش همیشه قبل از قضاوتها واظهار نظرهامون کمی مطالعه داشته باشیم وبا همه مسائل چکشی برخورد نکنینم در ضمن این حاج آقا هیچ پولی ویا حتی هدیه هم از کسی قبول نمی کنه حتی توی کتابشون نوشته آیت آله علی دوانی چند تا ازکتابهاشون را به ایشان به عنوان هدیه میدهند اما ایشان می فرمایند مطالعه میکنم وبهتون پس میدم من به خاطر همین توصیه کردم که اول کتابشون را بخوانید فکر کنم دیگه حداقل با شرایط چاپ کتاب توی کشور خودمون آشنا باشید اگر ایشان مشکلی داشتند اجازه نشر کتاب نمیدانند اصلا به نظرت میگذاشتند روزی 532 نفر کنار خونش تجمع کنند یعنی توی این چند سال هیچکس هیچ کاری نمیکرد ؟ شما وقتی وارد منزل ایشون میشوید روی درو دیوار نوشته شفا فقط از سوی خداست و دستمزد من اطاعت بیشتر از خداست
بر یوسف گمگشته زهرا صلوات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم.

چرا ما به ائمه متوسل می شویم؟ زیرا آنها آبرو دار در نزد خداوند هستند و ما به واسطه آبروی آنها از آنها می خواهیم که در نزد خداوند برای ما دعا کنند. گاهی هم بیواسطه خودمان از خداوند چیزهایی می طلبیم.

در اینجا هم همین است آقای نباتی فردی محترم، مومن و آبرودار نزد خداوند است که برای ما واسطه شده و دعا می کنند.
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
2731
2738
سلام سوگند جان عزیزم توی صفحات قبلی توضیح دادم برای نازایی احتیاج به تلفن نیست بعداز اینکه 40روز نمازتون قضا نشد وخانم هم رعایت حجاب کامل یعنی چادر را کرد در روز یکشنبه یا چهارشنبه همراه همسرت نیم ساعت قبل از اذان ظهر دم دارلشفا باشید تا اذان گفتند همسرتون نماز ظهرشان را در مسجدی که 100متر بالاتر از دارالشفا هست بخواند فقط نماز ظهر را بخواند چون شلوغ می شود وبهتان وقت نمی رسه وسریع بدود بیاید دم در دارلشفا وقت بگیرد حاج آقاموارد نازایی را زودتر ازبقیه می بیند دوتا نبات به همسرتان می دهد که قبل از نزدیکی بخورید انشالله که جواب بگیرید
بر یوسف گمگشته زهرا صلوات
2706