2733
2734
عنوان

پیشرفت در کار پوشاک

149 بازدید | 13 پست
سلام دوستان اگه کسی تجربه ای داره ممنون میشم کمک کنه البته واسه خودم سوال نمیکنم واسه جذب مشتری باید چیکار کرد؟؟مخصوصا مغازه ای که جاش زیاد تو دید نیست؟؟باید طرف چکار کنه مشتری گیر بشه؟فروشش بره بالا؟؟اصلا میشه؟
فرق مادرشوهر بامرغ چیه؟ مرغ میشینه وتخم میذاره اما مادر شوهر تا یه تخمی نذاره نمیشنه!!!
سلام پرنیان اول اینکه قیمتاش منصفانه باشه دوم اینکه نزدیک ما ی پوشاکی هست هر وقت ک من میرم پیشش میبینم ب هر کدوم از مشتریاش ی تل سر از این ارزونا ب عنوان هدیه میده و فوق العاده خوش برخوردن
میشه برا حاجتم ی صلوات بفرستی دوست عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من قبل ازدواجم مغازه داشتم باید به قول معروف پاخور داشته باشه جای پرتی نباشه پله مله نداشته باشه جنساتون خوب باشه قیمتا مناسب باشه با توجه به منطقه ای که مغازه رو زدین،تنوع مردم اون محل رو سلیقشونو در نظر بگیرین ،تبلیغات هم کنید
ممنون نینا جون اخه میدونی مغازه ی این بنده خدا جاش زیاد خوب نیست پولش نرسید البته داخل کوچه هم نیست خیابان ولی خیابونش خلوته
فرق مادرشوهر بامرغ چیه؟ مرغ میشینه وتخم میذاره اما مادر شوهر تا یه تخمی نذاره نمیشنه!!!
2738
بر خورد خوب و صمیمی خیلی مهمه کانالم بزن یا تبلیغ تو کانالای دیگه هم تاثیر داره
تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته
جنساشم مهمه سلیقه اش با مردم منطقه اش جور باشه بعضیا هم میری مغازشون همه چیز خوبه اما سلیقه صاحب جنس رو دوست نداری دست خالی میای بیرون اجبارن
تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته