2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من پرند ساکنم، اینجا آنتن دهی ایرانسل خیلی خوبه. مودم ایرانسل خریدم، شش ماهه 100 گیگ حدود 150 تومن. دقیقش یادم نیست. (البته قیمت مودمش جدا بود، با وایمکس هم فرق میکنه) قبلا سپهر آنلاین هم داشتم. ولی هم قیمتشو فراموش کردم، هم سرعتش نسبت به اینی که الآن دارم خیلی پایینتر بود و هر از گاهی قطعی هم داشت.
اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2728
2738
اگه شاتل بخوای برو تو سایتش برای کسانی که تازه میخوان ثبت نام کنن جشنواره های یکساله خوب و با قیمت مناسب داره همراه با مودم اگه بخوای بعدم ادرس دفاتر فروششو تو شهرتون باید پیدا کنی خودشونم میان برات نصب میکنن
خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
راستی مودم ایرانسل خوبیش اینه که اگر جابجا شدی، یا خواستی بری مسافرت میتونی با خودت ببری، و هر جای دیگه استفاده کنی. چون با سیمکارت کار میکنه و به تلفن ثابت کاری نداره.
اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
بانوی اردیبهشت یعنی دیگه روی تلفن ثابت نیست؟ ما قبلا سپهر آنلاین داشتیم، موقع جابجایی باید میرفتیم منتقلش میکردیم و دردسر خودشو داشت، باز تا وقتی وصل بشه اینترنت نداشتیم.
2706