2733
2734
سلام دوستان.من رفتم هفته هشتم بارداری.از پنج شنبه پیش یکم لکه بینی داشتم.رفتم دکتر آمپولو شیاف پروژسترون داد.شنبه رفتم سونو جنین سالم بود.لکه بینیمم تقریبا خیای خیلی کم بود بعضی روزام اصلا هیچی نبود.تا اینکه امروز یه نزدیکی با شوهرم داشتم البته دخول کامل نبود.ولی من ارضا شدم. بعدش دیدم دوباره خونریزی شرو شد.ایندفعه بیشتر از قبل ولی هنوزم رنگ قهوه ای و لزج بود. بنظرتون جنین سالمه؟ دکترم بهم شنبه وقت داد.چیکار کنم؟ وضعیت جنین چجوریه یعنی؟ دیگه من بمیرم نزدیکی نکنم.
عزیزم وقتى همچین مشکلى داشتى حتى خوبم که شده باشى حداقل تا پایان ماه سوم نباید نزدیکى میکردى ان شااله که چیزى نیست اگه شیاف دارى بذار و استراحت کن
مادرم را هیچوقت ندیدم که پرواز کند ؛ زیرا به پایش من را بسته بود ؛ پدرم را و همه ی زندگیش را …
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
نگران نباش لکه دیواره های واژنت بوده که با تحریک و دوخول اومده بیرون منم لکه بینی داشتم تا سه ماه اول دکترم گفت رابطه نداشته باشین ولی دو سه بار نشد که دووم بیاریم دخول شد همون لکه قهوه ای اومد زیادم بود ولی چیزی نشد .... ولی برو دکتر از این به بعدم مواظب باش
داشتن مغز دلیل قطعی برای انسان بودن نیست ........ پسته و گردو هم مغز دارند ..... برای انسان بودن باید شعور داشت !!!!!
2706