2737
2739
پسرم ببلاک یک میخورد . دفع خون هیچ وقت نداشت . فقط نفخ شدیذ و دلپیچه و اگزمای خیلی خفیف و گرفتگی و‌خس خس سینه. ببلاک اچ‌ا داد دکترش، این علایم رفت ولی رفلاکسش داشت بدتر میشد گفتن پپتی بده دادم رفلاکسش از همون روز رو به کاهش گذاشت. ولی صورتش پر دونه شد البته همزمان با اون فرنی هم امتحان کردم با پپتی. دیگه ندادم فرنی ولی هنوز دونه های ریز هست ولی دیگه قرمزی نداره. دونه هاش اصلا خارش نداشت و خیلی مشخص نبود بیشتر زیر پوستی.چرا دونه ها از بین نمیره؟ آخه ممکنه با اچ ا واکنش پوستی نده با پپتی بده. اگه از برنج بود چرا نمیره؟ اولین بار که صورتش با ببلاک یک دونه زد تا شیرخشک رو‌عوض کردیم خوب شد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببلاک یک میخورد مدفوعش خیلیییییی بد بود بود با اچ ا کمتر شد و با پپتی خوب شد. آزمایش مدفوع که با ببلاک یک دادیم هیچ مشکلی نداشت جز اینکه reduce substance رو trace زده بود
2738
ببین ممکنه به چندچیزحساسیت داشته باشه پسرم به لبتیات سیب زمینی وبادوم حساسیت داشت فک کنم بالای 6ماه تست رومیگیرن ولی اگربچه ای علایمش شدیدباشه زودترم نشون میده پسرمن تو4ماهگی تست پوستی انجام دادوبعدازاون دکتربراش اپتامیل پپتی تجویزکردواقعاعالی بود
بعضی وقتادونه هابخاطرالرژی تنفسی هم میزنه فقط مال غذانیس چون اکثربچه هایی که الرژی غذایی دارن معمولاالرژی تنفسی هم دارن مثلاخشکی پوست صورت پسرمم ودونه های ریزروسینش بخاطرالرژی تنفسیش به مایت همون گردوغبارخونه بود
تست خون رواصلاانجام نده برای فهمیدن حساسیت که اصلایک درصدهم درس نیس الکی گرونم هست فقط پولت بربادمیره ولی تست پوستی عالیه مخصوصاالان انجام بده که رسیدبه سن غذای کمکی به دردسرنیفتی
اگه به یه چیز الرژی بده بعد حذف آلرژن چقدر طول می کشه خوب شخ؟ دکترش اصلا قبول نمی کنه پپتی حساسیت بده و باعث دونه بشه. الرژی تنفسی اگه باشه یهو از یه سنی شروع میشه یا از همون اول هست؟
عزیزم جدای شیر خشک باید پماد به صورتش بزنی دکتر برای من پماد دست ساز نوشته بود معمولا پمادایی میدن که توش کرتون داره و التهاب پوستیو کم میکنه تو امروزو تریامیسولون ان ان بزن به لپاش ولی فردا پس فردا برو از دکتر پماد بگیر لازمم نیست پول ویزیت بدی همون جلو در سوال کن یک پماد بهت معرفی میکنه
پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2706