2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هلما جون به خارش نیست دختر منم نمیخاروند ولی لپاش خشک و قرمز بود گاهیم جوشای ریز میزد احتمالا پمادش کرتون داشته تو اینی که من گفتمو بزن ببین بهتر میشه چون من تو فرمولی که نوشته بود دیدم ان ان رو نوشته با لوسیون نوزاد
پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2731
هلماجان میتونم بپرسم دکترتون کیه البنه اگرتهران هستی ببین خودمن بیشترازموهای سرم دکتررفتم براپسرم درعجبم ازدکترتون که میگه تست پوستی نشون نمیده هزاران نفرومیشناسم که تست پوستی دادن ومشکلشون حل شده
من ب پسرم از اول رفلامس داشت امپتامیل پپتی حوتیور ب سفارش دکتر دادیم الانم هفت ماهش سوپ میدم فقط گفته چیزای گاوی نده خودمم شیر نمیدمش.و چند وقت بیسکویت مادر میدم میخوره .پپتی خالی میدی یا پپتی جونیور؟؟؟هنوزم سرلاک ندادم چون برپایه شیر
زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2740
احتمالا بابد پپتی جونبور بخور اصلا دلپیچه نمیاره ففط ب مقدار یبوست میاره .و شبر خیییلیی بد مزه ایی اگه از اول نخورده باشه و طعم دیگه زیر زبونش اومده باشه نمیخوره
زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.