2733
2734
الان یکسال و چهارماهشه،حتما باید پیشش باشم و باهم بازی کنیم،به کاری نمیرسم،شما چکار میکنید ؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
اسباب بازی صدا دار مخصوص سنش بگیر. من یه چیز گرفتم مثل تخم مرغ تعادلیه. تکون میدی یه صدای خوشایندی داره خوشش میاد البته فقط پنج دقیقه
پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...
ای جونم...برا تنها بازی کردن فک کنم هنوز زوده.
 یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              
2740
ازالان حتما بذارگاهی به حال خودش باشه.......جعبه مدادرنگ بخرباکاغذودفتربذارجلوش بروبه کارات برس بذارپاره کنه رنگ کنه ولی اصلادخالت نکن. .....بایدبازی براش اختراع کنی مثلاکاغذپاره کردن. ......وسایل آشپزخونه روبریزجلوش خودش بازی کنه. ....فقط گاهی که احساس میکنی نیاز داره بروبشین کنارش مثلابراش کتاب بخون بایدصبورباشی یادمیگیره
    باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
البته من هنوز نینیم تو شکممه و تجربه ندارم...ولی فک کنم اسباب بازی های مورد علاقه شو بریزی جلوش و خودتم در حالی که داری کاراتو میکنی باهاش حرف بزنی هم اون سرگرم میشه هم تو به کارات میرسی. منظورم اینه که کلا به حال خودش رها نکن که بازی کنه
 یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              
رنگ انگشتی خودت توخونه بارنگ خوراکی مثل سبزی و....درست کن بذارباهاش بازی کنه. ..بچه هاکثیف بازی باشه صداشون درنمیاد
    باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
روژانو چه ایده های باحالی داری خخخ
همسن پسر من عزیزم پسر من روزی میتونم بگم دو تا نیم ساعت با خودش بازی میکنه اونم تازه در صورتی که رو مود بهانه گیری نباشه دیروز یک سره بهانه گرفت و اصلا بازی نکرد امروز از صبح که بیدار شد خودش بازی کرد و سرحال بود خودت یادش بده مثلا ماشینشو بگیر خودت بازی کن بعد بده بهش یاد میگیره بازی کنه کتاب واسش بخون بده دستش بگو بخون پسر من کلی با کتاباش حرف میزنه
پر نقش تر از فرش دلم بافته ای نیست    از بس که گره زد به گره حوصله ها را...
2706