2733
2739
سلام من داشتم کلاس برای امادگی بارداری میرفتم بخاطر استراحت مطلق شدنم نتونستم دیگه برم میشه راهنماییم کنین تکنیک تنفس برای زایمان چجوریه
باید تا وقتی که دهانه رحم ده سانت باز بشه و بخوابوننت رو تخت برای زایمان نفس عمیق بکشی و دم و بازدم عمیق بعد وقتی رفتی رو تخت و دیگه بچه سرش پیدا شد یه دم عمیق بگیری بعد بازدمای کوتاه کوتاه و مقطع بدی بیرون
تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وقتی بچه داره به دنیا میاد فقط دم رو انجام بده مثل اینکه داری پشت سر هم یه شمع رو فوت میکنی
دیانا جونم عاشقتم مامانی ❤❤ خدایا این حس قشنگ مادری رو قسمت تمامی منتظرین کن 💕💕💕💕💕💕💕💕 💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗
2728
اونوقت چطوری تو موقع درد یادتون میمونه
😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
تا زمان سه سانت باز شدن رحم تنفس عمیق بین سه تا هشت سانت یه دم و بازدم عمیق بعد تا آخر دردا تنفس تندسریع با بازدم محکم از هشت تا ده سانت هم دم پشت سر هم و کوتاه هر چندتا که تونستی بعد یه بازدم محکم
اصلا جیغ نزن نفس کم میاری فقط به قول دوستمون دم م بزدم نفستو نگه دار زور بزن بعد ول کن نفتو زور نزن سرو صدا الکی نکن فقط نفس کم میاری سعی کن فقط نفس عمیق کشیو فوت کنی بیرون نفستو وقتیم دردت شدید میشه همینطور نفس عمیق بکش و فوت کن بیرون
خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
2738
موقع درد وقتی درد میپیچه تو کمر و لگن باید وایساده پاها رو از هم باز کنی که بچه بتونه بیاد پایین و تکون دادن باسن و راه رفتن هم موقع درد یادت نره و در آخر باید زور بزنی حالا یا سر دستشویی یا رو تخت سر پا میشینی و زور میزنی با نفس گرفتن البته
تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته