2733
2734
سلام میخواستم بدونم دکترتون از کجا تشخیص داد که چسبندگی جفت دارید؟ حتما باید سونو کالرداپلر رفت که تشخیص چسبندگی بشه داد؟
تمام دنیا یه طرف دختر یکی یدونه م هم یه طرف 💗👼💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دکترم بهم گفته جفتت چسبیده,درحالی میگن فقط با سونوگرافی رنگی داپلر میشه تشخیص داد,من ده روز بعد از کورتاژ باردار شدم,ممکنه بخاطر این موضوع دکتر احتمال چسبندگی داده باشه؟
2738
ممنون مامامی شکلات, دکترم بخاطر همین گفته سزارین.ولی از یه دکتر دیگه که پرسیدم گفت باید سونو کالرداپلر عروق جفت بری تا مشخص بشه
نه دلیل نمیشه چون کوتاژ شدی حتما جفت چسبنده داشته باشه به نظر منم یه سونو برو البته اگه واست خیلی مهمه که طبیعی زایمان کنی اگرم نه که بزار سزارین بشی اگه احتمالا جفتت چسبندگی داشت درش میهرن اگرم نداشت بازم مهم نیست دیگه
موضوع اینه که میخوام اصلا طبیعی زایمان نکنم واسه همین میخوام ببینم این موضوع که بدون مدرک پزشکیه چقدر صحت داره,چون دکترم آخرین باری که ویزیتم کرد فرداش رفت کانادا و تا 16شهریور نمیاد,به منم گفت هجدهم بیا واسه سزارین چون جفتت چسبیده,ولی مگه بیمارستان واسه سزارین یه چیزی مثل سونو به عنوان مدرک نمیخواد واسه پرونده زایمان؟
ممنون مامامی شکلات, دکترم بخاطر همین گفته سزارین.ولی از یه دکتر دیگه که پرسیدم گفت باید سونو کالرداپ ...

گیلاس جان شمامشکل چسبندگی جفت داشتی یانه؟اگ اره میشه توضیح بدی 

وخدایی که بشدت کافیست
گیلاس جان شمامشکل چسبندگی جفت داشتی یانه؟اگ اره میشه توضیح بدی 

سلام عزیزم،نه خدارو شکر نداشتم ولی خب به اصرار خودم سزارین شدم.

2706