2737
2739
این روزها خیلی نگرانم دوست دارم زود مامان بشم خواهشا تجربیاتتون را بگین مامانهای گل
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار خدایا همیشه یاریم کردی این مرحله مهم زندگی نیز یاریم ده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دقیقا من ماه دوم اقدام هستم الان پ هستم دارم همش سرچ میکنم گفتم خوبه ژل رویال بخورم این ماه
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار خدایا همیشه یاریم کردی این مرحله مهم زندگی نیز یاریم ده
تجربه من میگه بسپارش دست خدا ازته ته ته دلت خداروصداکن صدات رومیشنوه
خدایا بهترین تکیه گاهم بودی وباش تا ابد ...خدایاما بغیرازتو هیشکی رو نداریم..هرگزتنهام نذار.به امیدتو نه به امیدخلق روزگار
2738
گل نرگس البته توکلم به خدا هست ولی خوب من 9 ساله ازدواج کردم تازه اقدام کردیم واسه همین عجله دارم
ماریا منم ماه دومم الان پریودم . میگن عسل و دارچین خیلی خوبه هرشب خودت و شوهرا بخورید نصف قاشق عسل نصف ق س هم دارچین مخلوط کنی با اب جوش
دوچیز را هرگز عیان نکن ، آنچه نیستی .... همه ی آنچه هستی ...
9ساااااااااال ....عزیزم بایدازچندماه قبل خودت وشوهرت تقویت میکردین خودتون رو
خدایا بهترین تکیه گاهم بودی وباش تا ابد ...خدایاما بغیرازتو هیشکی رو نداریم..هرگزتنهام نذار.به امیدتو نه به امیدخلق روزگار
ژل رویال خوردنش اصول داره میگن بچه رو چندقولو میکنه یکی از اشناهامون خورد پنج قلو شد که دوتاش جذب شد
زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه
آره گل نرگس تقویت کردیم تقریبا ولذمن چون پریودم مرتبه فکر میکردم همیشه همون دفعه اول میشه ولی خوب مثل این که قسمت نبود
2706