2737
2739
عنوان

عزیزان اگه تجربه ای از قبل بارداریتون دارید ممنون میشم بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 18 بازدید | 27 پست
حقیقتا نمی دونم اشنامون میگفت یکم زیر زبونش میذاشت تا کم کم جذب شه من نمی دونم چقدر صحت داره
زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه
عارفه من شنیدم قرص ها تقویت تخمک گذاری باعث چند قلوزائی میشن ولی ژل رویال را نشنیده بودم
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار خدایا همیشه یاریم کردی این مرحله مهم زندگی نیز یاریم ده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بچه اولم بعد سه ماه باردارشدم ..این دومی هم که دارم اقدام میکنم ماه اول دارچین عسل کنجد گرده گل روقاطی میکردیم میخوردیم اینماه که نگرفت دیگه برا ماه دوم چیزی نمیخورم زدمش به بیخیالی عزیزم یه عسل فروشی که رفتم گفتن که عسل وکنجدودارچین وگرده گل هر روز درست کنین صبحانه بخورین بیشترشوهرت بخوره میگه خییییلی خوبه واینکه من یه بار اقدام داشتم که نگرفت شما یه شب درمیون اقدام داشته باش انشاالله که بارداربشب
خدایا بهترین تکیه گاهم بودی وباش تا ابد ...خدایاما بغیرازتو هیشکی رو نداریم..هرگزتنهام نذار.به امیدتو نه به امیدخلق روزگار
2731
به نظرتون کیت بارداری خوبه بدتر آدم را گمراه نمیکنه ؟
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار خدایا همیشه یاریم کردی این مرحله مهم زندگی نیز یاریم ده
2740
بچه ها راستی من قبلا قرص کم خونی فرامکس را روزی یکی میخوردم الان هم بخورم مشکلی نداره
سلام قاصد آره من توجه میکنم خیلی دوست دارم تو اون شبهایی باشه که تاکید شده امید به خدا