2733
2739
عنوان

متولدین فروردین 89

| مشاهده متن کامل بحث + 1322801 بازدید | 31242 پست
طبیعیه مریم جون.منم همینطوریم.تازه شوشو که سهله بیچاره با مامانش انقدر بد برخورد کردم که دیشب گفتم بهشون نگو من استراحتم.اخه اصرار میکنن برم اونجا.منم که اعصاب درست حسابی ندارم.یه گندی میزنم.بعدان نمیشه جمش کرد. بیچاره ها دیشب میخواستن بیان خونمون.فعلا تا یه هفته پیچوندیم.تا من ببینم حال و اوضام چطوری میشه.
بیچاره مامان شوشو خیلی مهربونه و واقعا جای مامانم. هیچی کم نمیزاره. ولی من نمی دونم چرا اصلا تحمل اینکه دوباره مثل اون یه ماه استراحت برم اونجا رو ندارم.اصلا تحمله تعارفاشونو ندارم.بقول شوشو دیروز میگفت ،خدا رو شکر برعکس نیست و تو از تعارف زیاد ناراحتی نه از بی محلی و....
موندم.اینجام تنهام و مشکل غذا درست کردنم وکارام میافته گردن شوشوی بیچاره.
واقعا موندم با این اخلاق گندی که دارم چی کار کنم.حقیقتش روم نمیشه دیگه برم اونجا و یه دفعه یه برخوردی بکنم که او بیچاره ها هم ناراحت بشن. حداقل اینجا تو خونه خودم راحتم.
هفته پیش شوشو یه سفر دو روزه بود . منم شب رفتم اونجا.صبح مامان شوشو بهم گفت :وای اون اتاقی که توش خوابیده بودی سرد نبود.دیشب میخواستم بیام پیشت بخوابم پتو بکشم روت. خوابم برد....
فکر می کنید من چی کار کردم.کلی بهم برخورد و ناراحت شدم.که چرا اگر شما سرما میخوردید(اخه برعکس من اونا خیلی سرمایین) چی؟اصلا مگه من بچم که پتو بکشین روم و... ؟.....فکر کن مثل بچه ها عصبی شده بودم.بیچاره خواهرشوشو منو نگاه میکرد که چرا انقد ر ناراحتم.
حالا از اون روز بیچاره به شوشو گفته من میترسم فائزه رو تعارف کنم بیاد اینجا ناراحت شه...
خدایا کمکم کن پشیمون نشم از این تصمیمی که گرفتم..........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای مریم جون ببخشید قربون پرهام جونم برم که اسمش رو اشتباه گفتم تو خودت من رو نصیحت می کنی اروم باشم عزیزم مسترس نباش استرس خوب نیست ..................... خوش به حالت می ری خرید من عاشق خریدم مخصوصا برای فینگیلی مواظب خودت باش
فائزه جون تو هم مواظب خودت باش و داروهات رو به موقع بخور
می خوام برم بگم دکتر محل کارمون ازمایش تکرار ادرار بنویسه برای عفونت بعد جوابش رو ببرم پیش دکترم کی می دونه اسم ازمایشها چی بود.
u/c . u/2 و ازمایش کشت ادرار؟
2728
فائزه جون خیلی حساس شدی.. ولی من کسی رو ندارم که از تارفاش ناراحت بشم.. تنهام و همش به شوشو گیر میدم.. البته نه که بی تقصیر باشه.. اعصابم رو خرو کرده.. کارای خودم مونده... 2 ماهه همش تو فکر اینه که خواهر زاده اش دنیا میاد براش چی بخره.. منم میخوام تنهایی برم خرید ... البته پرهامم با منه
بچه ها نگران پایین اومدن شکم ها نباشید . طبیعیه . توی ماه های آخر باید یواش یواش شکمامون

بیاد پایین .بچه هم در حال چرخیدنه . پس بیخودی استرس به خودتون راه ندید .

استرس برای نینی خیلی بده . مثلا من این ماه اصلا وزن اضافه نکرده بودم .داشتم از نگرانی میمردم

رفتم دکتر .بعد از اینکه معاینه کرد گفت بیخود ناراحت بودی .بچه رشده خودش رو داره فقط تو چاق نشدی .

باد ورق های شعرم را با خود برد...

فردا تمام شهر عاشقت میشوند
من دیگه دارم می رم خونه البته میرم خونه مامانم .مریم جون خرید خوش بگذره مواظب خودت باش و زیاد خودت رو خسته نکن .
فائزه جون شما هم همین طور حسابی استراحت کن.
بقیه هم که امروز خبری ازشون نبود خداحافظ تافردا
2738
راستی برای اونایی که هنوز تخت و کمد نخریدن . مثل من (:

چند روز پیش رفته بودم دلاوران . قیمت هاش واقعا خوبه . تنوع جنس هاش هم خوب بود .

فقط باید مواظب باشی جنس نئوپان رو بجای m d f

بهتون ندند. جمعه قراره برم سفارش بدم .
باد ورق های شعرم را با خود برد...

فردا تمام شهر عاشقت میشوند
سلام به همگی ایشالا همه خوب باشین
منم امروز قرار بود برم با شو شو یه کم برا نی نی خرید کنیم ولی طبق معمول بازم وقت نکردو از این حرفا واصلا هم خودمو ناراحت نکردم چون دیگه عادت کردم بعد شم دیگه به من چه بچه خودش لخت میمونه چیکار کنم (اینم از اون حرفا بودا) مریم جون کار خوبی میکنی خودت و پرهام برین حسابی خرید کنین و یه خرجه حسابی رو دست باباش بزارین منم دیگه خودم تنهایی میرم وحسابه جیبش هم نمیخوام بکنم که حالش جا بیاد که دیگه مردم از انتظار( آخییییییش یه کم خالی شدم)
بقیه ما مان خانوما شیوا. مامان شایان. ناهید.نغمه.فائزه .سانی.سمی.مامان رسا.تینا .و....... ایشالا همه خوب باشین
فـــــــائزه! دختر درست تعریف کن ببینم چی شده؟ جدا استراحت لازم شدی؟ تا کی؟!

مریم جون حرص نخور، بالاخره داییه دیگه. میخواد حتما سنگ تموم بزاره :) راستی برای پرده کجا رفتی؟ بگو که ما (یعنی مامانم) دیگه نریم.

شیوا جونم مرسی از اطلاعات خوبت بابت بیمه و این حرفا :) باید زنگ بزنم مسئول بیمه محل کارم و بعدشم یه آدم بیکار پیدا کنم که بفرستمش دنبال کارای نامه و این حرفا...البته همه این قصه ها مال وقتیه که دختری بخواد سر موقعش بیاد و نخواد یه وقتی مارو غافلگیر کنه:(

مامان درسا جون منم امروز صبح که رفتم روی ترازو و دیدم با وجود وضعیت دائم خوابیده و استراحت تمام وقتم، بازم از اضافه وزن خبری نیست که نیست خیلی دپرس شدم، راستش الان که پستتو خوندم و دیدم برای تو هم پیش اومده و همه چیت اوکی بوده و دکتر اظهار نگرانی نکرده یه کمی خیالم راحت شد:)

نغمه جون بهتری؟ درد دلت بهتر شده؟ اتاق کوروش رنگش تموم شد؟

سمی هنوز سرت خلوت نشد؟

نازی تربچه من منتظر اون سوالاتم که قرار بود بپرسیا...یادم نرفته خوشگل خانوم :)

سحر نگرانتم....بیا یه خبری بده :(

سمیه جون من واقعا درک نمی کنم این همه استرس و ناراحتیت از همه چی به خاطر چیه؟! دختر خوب حیف نیست الکی الکی به خاطر خرید یا خونه یا چمی دونم عفونت ادرار یا خلط گلو و این حرفا انقدر ایام روبه کام خودت تلخ می کنی؟ از من بشنو و از این دورانت نهایت لذت رو ببر. من به جای تو حیفم میاد که انقدر الکی ناراضی و ناراحتی.

همتونو دوست دارم و یه عالمه بوس و بغل برای خودتون و شکمهای خوشگلتون :)
سلام به همه دوست جونا وصبحه همگی به خیر
سانی خانم چطوری ؟ دخملی خوبه ؟استراحت خوش میگذره ؟میبینم که شبکار شدی بیشتر مواظبه خودت باش ونگران وزن هم نباش بچه رشدشو میکنه چون اگه اینطور نباشه همانطور که دکتر بهت استراحت داده باهات تعارف نداره اونم بهت میگه که اقدامات لازم رو بکنی
مریمی جونی کجایی بیا بگو ببینم رفتی با پرهام خرید؟باورت نمی شه دیروز که منم قرار بود با شو شو بر یم از صبح خرید وبد قولی کرد تازه ساعت 5 اومد که شایان رو ببره کلاس گفت دیگه چاره ای نیست تو هم بیا که یه چند تا چیز بگیریم که از بد حادثه هر چی گشتیم کناره محله خرید جای پارک برا ماشین پیدا نکردیم و شایان رو دوباره برداشتیم ودست از پا درازتر با غرغر های شو شو از دسته بی جایی (دسته پیش گرفت که پس نیفته) بر گشتیم
حالو احواله بقیه دوستا چطورن مثله اینکه امروز من سحر خیز تر از همه شدم
فائزه جان استراحت کن عزیزم دو ماه بیشتر نمونده تا چشم رو هم بزارین تمام شده وبعدش همش باید بدو یی و به کارای نی نی برسی
ناهید خانوم کجایی انگار خیلی داره خوش میگذره یادی از ما نمی کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
مامان شایان جون این دو ماه رو هم به خاطره نی نی استرس نداشته باشو همه رو بسپار دسته خدا(مثله من) کیه که مشکل نداشته باشه ماله هر کی مدلش فرق میکنه بعد از اومدن نی نی هم به خاطره پا قدمه خوبش همه شون یکی یکی وخود به خود حل میشن انشالا
نغمه.شیوا .سمی.تینا .مامان درسا.خانوم حنا. سمی .سارا.نازی.تربچه و....... همه خوبین؟نی نیا خوبن؟
2706