2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پسرت رفلکس ادرار داره. معمولا چیزی نیست. گاها تا قبل به دنیا اومدن خوب میشه و گاها بعد به دنیا اومدن. اکثر مواقع تا قبل دو سالگی خوب میشه. باید صبر کنی به دنیا بیاد سونو و کشت ادرار میدن اگه عفونت باشه با قرص در غیر این صورت خودش خوب میشه. باز ببین نظر دکترت چیه اما من زیاد شنیدم.
خداجونم شکرت. هزاااااار بار شکرت. عاشقتم.
2738
اصلا نگران نباش گلم. نی نی منم داره. یا تا آخر بارداری خودش خوب میشه یا بعد از تولد با چند بار ادرار کردن. فقط بعد از تولد یه سونوگرافی ببر که اگه عفونت ادراری داشت آنتی بیوتیک بخوره. وگرنه که هیچ کاری لازم نیست. خودش خوب میشه. نگران نباش.
عزیزم منم تو ۳۸هفته فهمیدم پسرم داره ...شکر خدا چون با خبر بودم بلافاصله بعد زایمان تحت نظر بود چند ماه سفالکسیم فک کنم بهش دادن و دایم سونو.و چکاپ میشد و با بزرگ شدنش و مرور زمان خوب شد و دو سالگیش اخرین سونو کامل رفع شده .....اما حتما پیگیر باش ....از عفونت و عکس رنگی هم پسرم گرفتن هر دوش سالم بود شکر خدا
ماماناااا من 24هفته رفتم گفتن 14میله 33هفته رفتم گفتن 26 میل شده دنیا برام تیره و تاره توروخدا دعام کنین..خیلی اعصابم خرابه.کلیه چپشه
خدایا....بابت همه دادهایت و ندادهایت شکر....
مامان عسل تو سونو سی و چهار هفتگی برا دختر منم گفت فولنس تو یکی از کلیه ها دیده میشه!!!بهم گفت دوهفته بعد تولد بیارش سونو کنم. انشالله که با تولدشون رفع بشه مشکله دخترگلامون.
💖
بچه ها اصلن نگران نباشین به منم از هفته 30 تو همه سونوهام همینو گفتن پسرم که به دنیا اومد وقتی 5 روزش شد بردمش سونو هیییییییچ مشکلی نداشت شکرخدا یعنی همون نوقع که بدنیا اومد با اولین ادرار حل شده بود
2706