2733
2739

از نظر مردا منظورمه.میگن عجب دافی یا میگن این خوشگله بما پا نمیده یا.... یا مسخره میکنن میگن فلانی زشته

هیچکس ب اینک اون زن هوشش چقدره و توانایی هاش چقدره و تو مغزش چیه اهمیتی نمیده

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

چون اکثریت ظاهر بینن

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

آدمای سطحی هستن 

دوروز دیگه زنم بگیرن یه قشنگ تر ببینن دیگه زنشون به چششون نمیاد 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲

ازت بعید بود این تاپیک 

این همه آدم حسابی ،با ازدواج های بر پایه عقل چیه پس ؟

همه آقایون هم اینقدر بی عقل نیستن که فقط ملاک های ظاهری داشته باشن 

البته که ظاهر دو طرف باید به دل هم بشینه ولی این یک امر کاملا نسبی هست و در هر آدمی این ملاک های ظاهری فرق می‌کنه 

مگ زنا ب پسرا نمیگن به عجب چیزیه پسره ؟😂😂😂

میگیم ولی هوش مرد مهمه واسمون 

ولی واس زن کلا اپشن محسوب نمیشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2740
آدمای سطحی هستن  دوروز دیگه زنم بگیرن یه قشنگ تر ببینن دیگه زنشون به چششون نمیاد

خب متاسفانه اکثریت جامعه همین شدن بخاطر همین خیانت بالا رفته و واقعا افتضاحه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ازت بعید بود این تاپیک  این همه آدم حسابی ،با ازدواج های بر پایه عقل چیه پس ؟ همه آقایون هم ا ...

چیزیه ک ب چشم دیدم تو همسن و سالام شما فکر کنم بالای ۳۰ باشی.الان دیگ اونطوری نیست

نمیگم اصلا نیست ولی خیلی کم شده

مثلا من این همه درس خوندم و تلاش کردم اما صرفا بخاطر زیبایی میان سمتم ن مغزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه بابا ما توجه نمی‌کنیم   من خودم اکثر آقایون جذب اخلاقو رفتارم میشن تا تیپو قیافم 😂

خودت میگی اخلاق و رفتار

اخلاق و رفتارم جز همون ظاهر محسوب میشه تا حدودی

یعنی چیزیه ک خود ما به نمایش میذاریم ن چیزی ک واقعا هستیم.اینک ما واقعا چی هستیم؟ برای کسی مهم نیست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چیزیه ک ب چشم دیدم تو همسن و سالام شما فکر کنم بالای ۳۰ باشی.الان دیگ اونطوری نیست نمیگم اصلا نیست ...

آره عزیزم بالای سی هستم 

چهل و یک

ولی تو اطرافیان هم ازدواج های منطقی زیاد میبینم 

ببین یکی سبزه میپسنده یکی سفید 

یکی قد بلند یکی کوتاه 

یکی تپلی یکی اسکینی یکی ورزشکار 

بالاخره ملاک ها متفاوت هست 

بهترین ورژن خودت باش هم ظاهری و هم هوش و درایت 

من هنوز هم متوجه تحسین اطرافیان در مورد هوش و مدبر بودن و موفق بودن و سایر ویژگی های اکتسابی خانوم ها میشم 

خودت میگی اخلاق و رفتار اخلاق و رفتارم جز همون ظاهر محسوب میشه تا حدودی یعنی چیزیه ک خود ما به نما ...

اینکه واقعا چی هستی همونی هست که در ظاهر و رفتار و تصمیم هات نشون میدی

2706