2733
2734
بچه ها درد سوزناک مثل سوختن جای زخم بعد از سقط طبیعی هست? من چند روز بعد از سقط سمت چپ نافم یک خط عمودی درد سوزناک مثل جای زخم دارم. زمان درد های پریودی این حالت رو نداشتم. دکتر و ماما هم براشون می گم یه جور با تمسخر بهم جواب می دن انگار نمی فهمن چی می گم. وقت سونو برای دوشنبه دارم و می گن تا اون موقع صبر کن ولی من نگرانم. آیا رحم ممکن هست بعد از سقط زخم بشه? من طبیعی بدون قرص دوشنبه گذشته شب تو خونه سقط شد و اصلا اون موقع این درد رو نداشتم. تا حالا هم اصلا قرص نخوردم.
خدا بزرگتر است
یه مشاهده عجیب دیگه هم که داشتم موقع دفع ساک و جفت احساس می کردم فلفل داره ازم خارج میشه. موقع دفع واژنم رو می سوزوند. والا خوبه شوهرم هندی نیست وگرنه می گفتم از بس فلفل خرده اسپرم تند تحویل ما داده زده بچه و رحم و صاحب رحم و همه رو فلفلی کرده
خدا بزرگتر است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوشنبه افتاد. سه شنبه در حد پریود کم چهارشنبه و پنجشنبه در حد لکه که دیگه نواربهداشتی کوچیک روزانه گذاشتم جمعه در حد لکه کم که دستمال کاغذی می زارم. درد سوزناک زخمی از جمعه گرفتم هر از گاهی لخته دارم ولی مثل روز سقط تیکه جگری نیست. روز سقط جفت و ساک و تیکه های سه چهارساعت جگری داشتم که انگار خود جگرم داشت دفع میشد
خدا بزرگتر است
ببین یه توصیه بهت میکنم و اونم اینه اولا ازمایشات مربوط به بررسی سقط رو انجام بده و دوم اینکه حتما واسه اینکه عفونت نکنی دکتر برو و چکاب انجام بده
هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
دعای روز دوازدهم ماه مبارک رمضان بسم الله الرحمن الرحیم اللهمّ زَیّنّی فیهِ بالسّتْرِ والعَفافِ واسْتُرنی فیهِ بِلباسِ القُنوعِ والکَفافِ واحْمِلنی فیهِ على العَدْلِ والإنْصافِ وامِنّی فیهِ من کلِّ ما أخافُ بِعِصْمَتِکَ یا عِصْمَةَ الخائِفین. خدایا زینت ده مرا در آن با پوشش و پاکدامنى و بپوشانم در آن جامه قناعت و خوددارى و وادارم نما در آن بر عدل و انصاف و آسوده‌ام دار در آن از هر چیز که می‌ترسم به نگاهدارى خودت اى نگه‌دار ترسناکان .
می شوم بیـدار و می بینم کنارم نیستی حسرتت سر می گذارد بی تو بر بالینِ من ... روحت شاد مامان مهربونم