2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
مواد غذایی میرن در بدن تجزیه میشن عقلانی نیست که ماده خاصی اثر خاصی داشته باشه.ولی دسته های غذایی و ریز مغذی ها در سلامت و رشد جنین تاثیر داره.برای مثال مهمه مقدار کافی آهن به جنین برسه حالا فرق نداره از طریق گوشت گوسفند باشه یا بلدرچین یا ... همینطور در مورد پروتیین و بقیه ریز مغذی ها بنظر من اگر تغذیه مناسب باشه بچه میتونه به نهایت سلامتی و شادابی ای که ژنتیکش اجازه میده برسه و نه بیشتر
تو کمان کشیده و در کمین،که زنی به تیرم و من غمین، همه ی غمم بود از همین، که خدا نکرده خطا کنی...
رو سلامتی پوست مثلا، شاید
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
ژنتیک خیییلی مهمه ولی من شنیدم اگه قبل چهارماهگی سوره یوسف روی سیب بخونی وبخوری بچه سفید وخوشکل میشه انجام دادم دخترم که دنیا اومد هم سفید بود هم خوشکل
♡●♡خدایا دل مرا آنقدر صاف بگردانتا قبل از پایین آمدن دستم دعایم مستجاب گردد . . . ♡●♡
2706