2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قدیما میگفتن که پیاز چشم بچه رو درشت میکنه به و میوه جات پوست بچه رو سفید و روشن میکنه انار بچه رو سیاه میکنه خخخخخ هر چند اعتقاد ندارم ولی جالب بوده
هیچ وقت به خدا نگویید من یک مشکل بزرگ دارم ،به مشکلتان بگویید من یک خدای بزرگ دارم**
2728
به شنیده ها اصلا اکتفا نکن منه بد بدبخت کلی به و انار و سیب خوردم کلی سوره یوسف و یاسین خوندم هرچی بگی که گفتن خوردم پسرم فتوکپی برابر اصل باباش شد قوربونش برم
تقصیر خودمونه: بعضی ها عددی نبودند ما انها را به توان رساندیم!!
راستش من دربارۀ بچۀ اولم سعی کردم نکاتی که راجع به زیبایی هست رعایت کنم و خب البته بچم ماشاءالله خوشگل هم در اومد اما جالبه که سر بچۀ دومم زیاد این نکات رو رعایت نکردم و بهش توجه نکردم اما تا الان خوشگل تر از بچۀ اولم هست.
2738
آره خوب مثلا به و گلابی واقعا پوستشون و شفاف و ذلال میکنه ولی واقعا واقعا واقعا سوره عصر بچه رو آروم و صبور میکنه اینقدر کهمن بعضی وقتها از اینکه بچه ام اینقدر ساکت بود میترسیدم
تقصیر خودمونه: بعضی ها عددی نبودند ما انها را به توان رساندیم!!
حالا یک چیز جالب هر چند اونم شاید بر گرده به ژنتیک ولی دختر یکی از اقواممون که البته خانمی شده واسه خودش و پوستش از خوشکلی تکه در واقع قیافه خاص و قشنگی داره موقعی که مامانش اونو باردار بوده مامان بزرگش میره یک کارتن به میخره و به عروس روزی حتی دوتا به میداده که بخوره و میگفته شنیدم بچه پوستش سفید میشه در حالی که خودشون میگن ما آدم سیاه نداشتیم دز کل اقوام و اجداد بعد به دنیا اومدن دختر یک دختر فوقالعاده سیاه در حد سیاه براق به دنیا میاد خخخخخخخخ الانم در واقع با اون پوستش کلی خواستگار داره و ظرافت و معصومیت خاصی تو جهره داره در کل ننظورم اینه که فکر نکنم تغذیه در ظاهر موثر باشه
هیچ وقت به خدا نگویید من یک مشکل بزرگ دارم ،به مشکلتان بگویید من یک خدای بزرگ دارم**
در واقع ما با تغذیه خوب فقط داریم به خودمون میرسیم که کمبود نداشته باشیم چون بچه ها تمام مواد و ویتامین رو از بدن ما میگیرن و اگه مادر کمبودی داشته باشه بدن مادره که ضعیف میشه و اگر نه برای بچه فرقی نداره و ازمادر تمام مواد مورد نیاز بدن رو میگیره چه مادر داشته باشه و چه نه ب
نه عزیزم شاعرک کی گفته که دروغه، هر دو تأثیر خودشون رو دارند ولی ژنتیک مهمتره و تأثیرش غیر قابل انکاره. اونا تا حدی تأثیر دارن مخصوصا اینکه درست و به موقع رعایتشون کنی و در حد کم نباشه بلکه به شکل عادت در بیاد تا تأثیر خودش رو بذاره.