2737
2734
عنوان

برگشتن خواستگار

10738 بازدید | 34 پست
سلام من یک نفر برای داداشش ازم خواستگاری کرده قبل اینکه بخوان به خانوادم اطلاع بدن رفتم ایشون رو دیدم البته خواهرشون و دوستم هم بودن خواهرش اصرار کرد برین تو ماشین حرف بزنین ولی من کلا هول شده بودم اخه پسره خییییییییلی خوشگل و خوشتیپ بود اصلا با اون چیزی که تو طهنم بود خیلی فرق داشت.خلاصه رفتیم تو ماشین و من فقط ساکت بودم اونم خیلی حرف نزد فقط گفت اومدم حالا شما ببینین خوشتون میاد یا نه.من اگه میدونستم قراره حرف بزنم خودمو اماده میکردم ولی اصلا مونده بودم هیچی یادم نمیومد بپرسم حتی ازاینکه چندسالشه :( فردای اونروزی که دیدمش خواهرش بهم زنگ زد و شغل بابامو پرسید چون بیرون بودم صداش نمیومد گفتم الان نمیشنوم بعد دیدم پیام داد گفت داداشش گفته دوبار بیرون ببینمش تا اشنا بشیم با هم منم گفتم اگه بگم باشه که فکر میکنن چه از خداخواسته ام منم گفتم شما به مامانم خبر بدین بیان خونه دیگه دیدم اصرار داره منم گفتم خب به مامانم خبر بدین که بریم بیرون خواهرم یا زن داداشم با من باشن اخرش دیدم پیام داد متولد چه ماهی هستی منم گفتم و دیگه هیییییییچ خبری ازش نشد خیلی حرص میخورم پسره ظاهرش خیلی خوب و خوشتیپ و مشخص بود فهمیدست خیلی خوش برخورد بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوب اگه بخواد برمیگردخ دیگه برهم نگرده تو کاری نمیتونی بکنی بی خیال برد پیت هم خوشتیپ و خوشگله ولی نصیب ما شده مگه
ریشه اعتقاد از آنجا خشک میشود که بخواهند تحمیلش کنند ... برتولت برشت 
2738
وا خوب حتما نظرشون عوض شده بهمین راحتی بالاخره پیش میاد یه بار شما نپسندی یه بار آقا
ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
شغل پدر ماه تولد! اومدم شما من رو ببینید خوشتون میاد یا نه!!!! اینها حرف های خوبی نیست به نظر خیلی ظاهر بین هستن، کفش که نمیخری طرف بگه ببین خوشت میاد یا نه! بعد هم مورد داشتیم مادر خواستگار از دختر سوال کرده شماره پای شما چنده بعد دیگه نیومدن!! چون دختره گفته 40!!!!!!!! یا مورد داشتیم مادره پرسیده شماره عینک شما چنده بعد گفتن بالای دو بوده قبول نکردیم!!!! اینها که گفتن جوک نبود، عین حقیقت بود برای دوستانم اتفاق افتاده بود
ببین عزیزم من الان ازدواج کردم قبلا همچین موردی برام پیش اومده بود.طرف گفته بود بیا همو ببینیم به یه واسطه گفته بود ظاهرا موقعیت خیلی خوبی داشت من گفتم به خانوادم خبر بدید اونا می گفتن نه اول همو ببینید بعد. یعنی میخواستن منو ببینن اگه خوششون نیومد بی سر و صدا تمومش کنن خیلی عصبانی شدم مگه من از اونا کمتر بودم که اول باید می پسندیدن بعد خانوادمو در حریان میذاشتن منم گفتن اصلا لازم نکرده همو ببینیم.الانم با اینکه شوهرم اونقدرا مایه دار نیست و مشکلات مالی داریم اما اصلا از جوابی که دادم پشیمون نیستم.درخواستشون بی ادبانه بود
چون گفتی یکیم باهام باشه فعلا نیومدن. از من بشنو پسری که دختری رو بخواد هزار بارم دختر کم محلیش کنه میره سمتش. خودتو همیشه دست بالا بگیر اتفاقا کار خوبی کردی سریع نرفتی
In God we trust
2706