2733
2739
عنوان

فروش عسل وحشی طبیعی

1173 بازدید | 22 پست
عسل کاملا طبیعی تولید شده توسط زنبور وحشی. بسته بندی به همراه کندو و شاخه درختی میباشد که کندو بر روی آن ایجاد شده است و شما طعم عسل واقعی را خواهید چشید. با خرید این عسل هیچگاه دیگر سراغ عسلهای زنبور ندیده نخواهید رفت .
تنها وقتی واقعیت را بپذیرید که با چشم خود آن را ببینید. asalejangali@ 0917 168 9270
سلام این عسل شاخه ای 25 الی 80 تومنه (شاخه ها از 250 گرم الی 900 گرم هست) خودتون میتونید موم را از عسل جداکنید و کاملا مطمئن باشید که عسل مصرف میکنین ونه آب شکر جوشیده و یا عسلی که به زنبور شکر خورانده اند.
تنها وقتی واقعیت را بپذیرید که با چشم خود آن را ببینید. asalejangali@ 0917 168 9270
فصل عسل در جنوب کشور الان هست و در این منطقه زنبور وحشی عسل تولید میکنه . این عسل کندو و زنبور اهلی نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عسل 100 درصد طبیعی بسته بندی شده به همراه شاخه درخت و موم واقعی زنبور وحشی (بر روی شاخه درختان کهور,کنار,نخل,کرت و ...) http://8pic.ir/viewer.php?file=hztwolv75vgrgxj90lse.jpg عکس عسلهای ما http://8pic.ir/viewer.php?file=tpr8mdt4eb2t3e6wn3m2.jpg
2731
دوستان ساکن مشهد میتوانن جهت خرید و مشاهده نمونه بسته های عسل به آدرس: مشهد - بولوار هاشمیه - نبش هاشمیه 46 - سوپرمارکت باران مراجعه نمایند. آپلود عکس بسته بندی عسلها در شاخه های 200 گرمی الی 900 گرمی می باشد. آپلود عکس
این عسل حتی میتونه کاربرد طبی داشته باشه و برای افرادی که از دیابت رنج میبرن یا احتمال ابتلا به دیابت رو دارن با اجازه پزشک مصرف کنند حتی در دوران بارداری. (البته حتما پزشک مجوز مصرف عسل طبیعی را داده باشد )
2740
عسل روزهای سه شنبه و پنج شنبه هر هفته با پرواز به مشهد ارسال میشود . (آدرس :هاشمیه 46- سوپرمارکت باران) تهران و شهرهای دیگر هم در صورت درخواست با پرواز ارسال خواهد شد.
با سلام بر روی لینکها کلیک کنید عکسها قابل مشاهده هست . و یا میتوانید به کانال ت.ل.گ.ر.ا.م ما مراجعه کنید
منتو اینستای یکی از سر شفای شیرینی پزی عسل نیتوسا رو دیدم. البته خودش یه مدت مربیم بود ولی می خواستم ...

اره من  تقریبا دو ساله که  همیشه  برای خرید  عسل ، عسل نیتوسا رو انتخاب می کنم . چون  طعم  واقی و طبیعی  عسل رو هنوز حفظ کرده 

2706