2737
2739
عنوان

فروش عسل وحشی طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 1174 بازدید | 22 پست
اخه ادم نمیدونه کدومش خوبه از کجا باید فهمید من زیاد گشتم هر کی یه چیز میگه 

من خودم  خیلی تو خردی عسل حساس  هستم  ولی واقعا این عسل نیتوسا حرف نداره .  از طعم و رنگش  مشخصه  که  بدون شکر هست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام 

عسل وحشی جنوب فصل برداشتش در جنوب ایران در فصل بهار اردیبهشت ماه و در فصل پاییز ابان ماه 

و همچنین با کمیاب ترین عسل ایران به اسم عسل خشک آشنا شوید 

برای اطلاعات بیشتر میتونید به سایت ما سر بزنید

www.almasekerman.com

2731

دوستان در مورد عسل من خیلی تحقیق کردم. اینکه میگن عسل ما روی شاخه تولید شده این هیچ دلیلی بر این نیست که این عسل تغذیه ای نیست. خیلی راحت عسل های شکری رو روی شاخه تولید می کنن و ما فکر می کنیم که این عسل عسلیه که اصلا بشر توش دخالت نداشته . نه . اصلا این طور نیست. خیلی وقتها عسل توی شیشه از این عسل ها بهتر و با کیفیت تره. من یه مدته که از یه فروشگاه توی دماوند عسل می گیریم خیلی راضی ام. اینا دو ساله که سایتی به نام «دیجی عسل» هم دارند و در تهران و شهرستان ها بدون هزینه حمل و نقل عسل رو ارسال می کنن . برای اینکه کیفیت کارشون رو مقایسه کنین آدرس سایتشون رو میدم

من هم خیلی وقت دنبال عسل واقعا طبیعی بودم. یه مدت از یه زنبوردار می خریدیم ولی دیگه بنده خدا از شهر ما رفت و دیگه  اون طعم قدیمی عسل ها رو نمیشد پیدا کرد. اخیرا از یه سایت داریم خرید می کنیم به اسم "هانیلی" که به قول همسرم عسلش عسله :). البته من برای پسر یکسالم می خواستم عسل بخرم ولی فهمیدم ظاهرا برای بچه های 2 سال کمتر عسل نباید داد. اما خودمون مشتری ثابت شدیم و برای خانواده همسرم و همسایه طبقه پایینمون که یه پیرمرده هم از همین سایت خرید می زنیم. 

من عسل وحشی ایمو از نیتوسا خریدم فوووق العاده اس 

هم عطرش هم طعم و مزه اش 

مواد نگهدارنده هم اضافه نمی کنن واسه همین عسل تیکه ای هاشو باید تو یخچال نگهداری کنی طعم و عطرش فووووووق العاده اس

http://www.nitosa.com/

2740