2737
2739
میخواستم برای سیسمونی نی نی پوشک و یه سری شامپو و صابون و پودر و روغن نی نی بگیرم میشه بگید مارک خوب چیه؟؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم پنبه ریز ایرانیو خواستند شبیه اون بزنند که نتونستند !!!!!
اسمش pampers است و بیشتر سیسمونی فروش ها هم دارند ازش ولی اگه از داروخونه ها بگیری معتبر تر و جدید تره .... اگه بتونی آلمانیشو پیدا کنی که عالیه در غیر این صورت باز هم ترکش بهتراز بقیه پوشک هاست ... بسته اش هم زرد رنگه ( البته سایز نوزادشو میگم ها )
در مورد لوازم حموم هم به نظر من بهترینش همون جانسون است من هنوز هم برای دخترم که دو سال و چهار ماهشه و به همه چیز هم حساسیت میده از محصولات جانسون استفاده می کنم .
2728
na azizam, panbe riz irani e, pamperz almani e
aslesh albatte almanie, alan torkie mizane hamun pamperz o , be esme prima
arabesham be esme bamberz umade
age mikhay irani begiri, molfix e irani begir
kharejisham hast fekr konam hodude 20 bashe, iranish kamtar az 5 tomane

rasti, pamperz aslesh peyda nemishe, mage inke torkesho bekhari
havaset bashe my baby o atri nagiri
عزیزم من شامپو بدن ، لوسیون بدن و شامپو سر چیکو میگیرم هم به صرفه هست هم واقعاً عالیه هر کدوم 15000 تومان الان دخترم 5 ماه و نیمشه تازی 2 روزه توم شده و باز خریدم . پوشک هم پنبه ریز عالیه از لحاظ جذب . نرمی . دسمال مرطوب هم پنبه ریز بگیر
2738
راستی برای شما مامانهای تازه کار خوبه بدونید بورس پوشک های خارجی و به خصوص ترک خیابون بنی هاشم - خیابون پرتوی هست .... در ضمن اگه خواستی پوشک ایرانی هم بگیری به نظر من پوشک پنبه ریز طلایی خیلی خوبه البته اگه بتونی پیدا کنی چون کمیاب شده ولی باز هم برای نینی های تازه پمپرز از همه بهتره ....
مامان ملودی جون به نظر من یک بسته خیلی کمه به خصوص برای اوایلشون که همش درگیر بچه اند و نمی تونند برن خرید ... من برای ماه اولش 4 بسته گرفتم که هیچیش هم نموند .... به خصوص اگه بچه ات پوستش سفید باشه و حساس باید زود به زود عوضش کنی ....
2706