2737
2734
عنوان

مامانای با تجربه بهترین مارک پوشک و لوازم حمام نوزاد؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 44506 بازدید | 23 پست
سلام عزیزم
فکر نمی کنم پمپرز آلمانی پیدا کنی ولی به نظر من پمپرز ترک عالیه
من هاگیز، جان ب ب و پمپرز رو تا حالا برا نی نی ام استفاده کردم البته ترک
هر سه تا خوبن پمپرز یکم معطره ولی حساسیت نمیده
قیمت جان ب ب از بقیه مناسب تره ولی من خودم با پمپرز خیلی راحتم
اگه تو تهیه این مارکها با قیمت منسب مشکل داشتی برام ایمیل بزن من اهل ارومیه ام و از اونجا برام می فرستن

در مورد لوازم بهداشتی من هیچ اعتمادی به جانسون ندارم و چشای نی نی منو سوزوند
شامپو مادر کر عالیه
جدیدا شامپو سر و بدن ماستلا رو خریدم به نظر من مادرکر بهتر بود ولی اینم خوبه

در مورد کرم جلوگیری از سوختگی خیلی مهمه به نی نی ات بسازه و نی نی گلت نسوزه
من مادرکر خریده بودم ولی به نی نی ام نساخت و یکم سوخت
الان کرم پیشگیری از سوختگی ماستلا خریدم حرف نداره بی نظیره تا حالا نی نی من نسوخته
حواست باشه پودر نخری برا ریه نی نی خوب نیست
لیف هم مادرکر خریدم یکم گرون بود ولی خیلی خوبه منکه هر روز نی نی امو حموم می کنم
بازم کمک خواستی می تونی باهام تماس بگیری
این آدرس ایمیلمه اگه دوست داشتی ایمیل بزن تا شماره تماس بدم شاید بتونم کمکی بکنم
rezaie59@yahoo.com
ببخشید خیلی حرف زدم .........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هم از فرصت استفاده میکنم چن تا سوال میپرسم....آخه دخمل من هم آبان میاد....
من یه بسته مای بی بی 2تا4 گرفتم از داروخونه.... مرسی و مولفیکس و.... داشت...ولی گفت سایز نی نی ندارن ...واقعا ندارن....؟
من هم گفتم بگیرم تا بعد ببینم چی میشه...قصد دارم هاگیز بگیرم اما میترسم تعداد بالا بگیرم...نمیدونم مثلا 3 تا 6 داره؟چن تا باید بگیرم؟؟؟
در مورد محصولات جانسون کسی میدونه اون هم اصل و غیر اصل داره یا نه....؟آخه من لوازم بهداشتی دخملو جانسون گرفتم ....حالا میترسم خوب نباشه
من که لوازم بهداشتی رو مادرکر خریدم
پوشکم فعلا 2 تا بسته مولفیکس و یه بسته کوچیک جان ب ب خریدم اگه به بچم بسازه همینارو باز میخرم
از لحظه ای که مادر شدم نمیتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! ای فرشته زمینی ،ای مادر فداکارم .... بسیار دوستت دارم
2731
بچه ها فرق پمپرز ترک با المانی چیه؟رنگ بستش فرق میکنه ؟ببخشیدا من هنوز نی نیم نیومده واسه همین تجربه ...

پمپرز المانی بهتره ولی ظاهرش با ترک یکیه در کل جفتشونم بهتر از بقیه پوشک هان

سلام من میخوام پوشک مولفیکس سایز 3 بسته 46 عددی رو از طریق تیماپ بخرم. اگه با همدیگه تیم ۲ نفره بشیم، میتونیم این کالا رو با ۴۰٪ تخفیف بخریم. برای اینکار لینک پایین رو کلیک کن. منتظرت هستم.  https://teamapp.app/s/V3Bvrj40M

2738