2733
2734
سلام میشه بیاین بگین آخه شنیدم از 139 بالاتر دختره....من زیاد برام جنسیت مهم نیست فقط میخام ببینم این گفته درسته یا مثال نقض داره؟ جنسیت نی نی گل خودم یکماه دیگه معلوم میشه
دارم مامی میشم.... خدا بچمو سپردم بخودت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
بالایی50اپسرپایین ترم دختره پسرمن 160بوددخترم135تازه به عددان تی ام ربط داره بایدکمتر2باشه اگه از1.5بالاترباشه پسره پایین ترباشه دختره دخترمن تااخرین لحظه معلوم نشد لایی پاش ولی دکترم بااین روش تشخیص داد حالانمیدونم شایدعامل دیگه ایم بوده کلا پسراقوی تره دختران هرچی هست سالم باشه
دخترم ان تیش 2 بود،الان باردارم سونو گفته پسر آن تی 1 بور ضربان قلبش هم 160
بابا بزرگ مهربونم دلم برات یه ذره شده. دلم واسه قصه هات واسه اون تن صدات تنگ شده. بابا بزرگ قشنگم واسه بقلت واسه اون  ته ریش سوزنیت دلم یه عالمه تنگ شده.دلم واسه اون حس آرامشی که وقتی موهامو می‌بافتی تنگ شده. میشه یه صلوات واسه شادی روح بابابزرگم بفرستید ده ساله بی قرارشم نیست پیشمون
من از روی بتا رو بلدم میگن اگه اوایل که ازمایش میدیم بتا پایین باشه و کم کم بره بالا نی نی پسره اگه زیاد باشه دختره من که ایمان دارم تو پسر خودمم بتام پایین بود
ارامشت را به هیچ کس و هیچ چیز وابسته نکن تا همیشه در ارامش باشی
من ضربان قلبش 162 بود و پسر بود. البته اینم بگممن بتام 4250 بود و خیلی بالا بود . به نظر من همه اینا و بارداری های مختلف متفاوته. به نظر من از این تاپیک نمیشه به جنسیت پی برد. وضعیت جسمانی مادر هم خیلی مهمه.
خدایا ممنونم به خاطر همه لحظاتی که کمکم کردی."حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَکیلُ"
نی نی من ۱۷۰ بود و پسره .بتامم خیلی بالا بود سی هزار بود هفته شیش
وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُ‌وا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِ‌هِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ‌ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿٥١﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ‌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿٥٢﴾ میشه برای سلامتی نی نی من و نه ماه حاملگی بی دردسر برام دعا کنید. خدایا دامن همه منتظرارو زودی سبز کن.
2706