2737
2734
عنوان

روز زایمانم تنهام ...همراه ندارم

183 بازدید | 65 پست
5 هفته دیگه زایمان میکنم مادرم سنش بالاست و نمیتونه بیاد ...خواهرام هم شوهراشون نمیذارن سر زایمان اولم مادر شوهرم اومد این دفعه دیگه روم نمیشه بیاد چیکارکنم
فلسفه ام این است:به من ربطی ندارد که دیگران در موردم چه میگویندو چه فکری می کنند.من خودم هستم و هرکاری را که مراشادکند وبه دیگران ضرر نرساند انجام میدهم .هیچ توقعی ندارم وهمه چیز را میپذیرم.اینگونه زندگی بسیار آسانتر میشود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
واا،یعنی چی خوهراتو شوهراشون نمیذارن مگه خواهراتو بردن اسیری،بگن میخواییم بریم پیش خواهرمون،بالاخره خودشون زایمان کردن میدونن چقد سخته اگه کسی پیشت نباشه،شوهراشون هم نذارن باید خودشون بیان
خودتو ناراحت نکن به نی نی فکر کن ایشالا یا دل دامادا نرم میشه یا ابنکه مادرشوهرت وقتی دید کیی نیس خودش میاد دیگه پیشاپیش تولد نی نی طلا مبارک باشهههههه
@اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم@
روم نمیشه آخه اونم کمر درد داره بنده خدا
فلسفه ام این است:به من ربطی ندارد که دیگران در موردم چه میگویندو چه فکری می کنند.من خودم هستم و هرکاری را که مراشادکند وبه دیگران ضرر نرساند انجام میدهم .هیچ توقعی ندارم وهمه چیز را میپذیرم.اینگونه زندگی بسیار آسانتر میشود.
2706