2733
2734
عنوان

روز زایمانم تنهام ...همراه ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 183 بازدید | 65 پست
خب به قول دوستان از جنبه روانی تنها نباشی خوبه..که تا اون موقع حتما مادرشوهر و خواهرات به فکرت هستن..نگران نباش..شوهرت هم بتونه بعد زایمانت دو سه روزی مرخصی بگیره خیالت راحته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی بمیرم چقدر سخته ولی غصه نخور خدا اینقدر بزرگه خودتو بسپار له خدا از جایی که فکرشم نمیکنی برات وسیله میسازه من هفته آینده زایمان دارم برات خیلی دعا میکنم مم هروقت گرفتار میشم دورکعت نماز امام زمان میخونم خدا شاهده فورا خدا راه نجاتی برام باز میکنی دل ببند به خدا که ار همه بالا تره
2728
من سر زایمان دومم پسرمو گذاشتم پیش مادرم رفتم با همسرم کارامو کردیم رفتم تو بهش زایمان شوهرمم فرستادن خونه گفتن بچه بدنیا بیاد خبر میدیم
از لحظه ای که مادر شدم نمیتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! ای فرشته زمینی ،ای مادر فداکارم .... بسیار دوستت دارم
ساعت 4و نیم زایمان کردم نزدیک 10 شب مادرم اومد ولی عملا تا صبح هیچکاری نداشتم که مادرم بکنه البته زایمانم طبیعی بود حالم خوب بود میتونستم همه کارانو بکنم شمام بسپر بخدا گرچه سخته ولی شدنیه من همه سختی دنیارو میکشم به جونم ولی نمیخوام منت کسی رو سرم باشه اگه مادد همسرت همراهته بگو بیاد چه بهتر اگه نه توکل بخدا برو ایشالا براحتی زایمان کنی و برگردی خونه
از لحظه ای که مادر شدم نمیتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! ای فرشته زمینی ،ای مادر فداکارم .... بسیار دوستت دارم