2737
2734
وایییییییییییییییییی مهتاب جون!فکرمیکردم فقط برادر شوهر من اینجوریه!!!چه جالب :)
تو آمدی و خدا خواست پسرم باشی،
وبهترین غزلِ توی دفترم باشی،
تو آمدی وخدا خواست از همان اول،
تمامِ دلخوشی روزِ آخرم باشی،

تمامِ زندگی من و همنفسم 7 آبان 92 چشممون و روشن کرد، خدایا شکرتتتتت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باران جونم:دوست گلم خیلیییییییییییییییییییی ناراحت شدم برات:( به نظرم شوهرت فقط داره لجبازی میکنه...اونهم مطمئنا تحت تاثیر حرفهای خانوادش...آخه گاهی مادر شوهرها فکر میکنن چه جوری از روزهای آخری که پسرشون تو خونه خودشونه استفاده کافی و بکنن واسه همین حسابییییییییییییی میپزنش و میندازن به جون عروسهای طفلی.............

2728
با رها جون موافقممممممممممم چه تعبیر قشنگی :عروس اول جزغاله عالمه :) منم جزء جزغاله های مظلوم بودم ....

من که امروز با شوشو جروبحث کردم شب هم بیاد مطمئنم جروبحث داریم
دلم خوش از اول نامزدی پیش هم بودیم
مثلا میخواستم بکشمش طرف خودم خیال باطل
ولی امروز تصمیم گرفتم 100 درجه عوض بشم تو همه چیز
جوابشون بدم
کوتاه نیام
توقع ام ببرم بالا چه داشته باشن خرج کنن چه نداشته باشن
خسته شدم از بس مراعات کردم وگفتم بیخال تو خرج میافته و..
2738
یه مدت باید حالشون جا اورد تا قدر ادم بدونن
شده دیگه دعوا راه بندازم کوتاه نمیان
اینا که اول او اخر میخوان به ادم بگن عروس بد بزار زودتر بگن
ادم هرکاری کنه بازم به چشم عروس بهش نگاه میکنن
امروز شوشو بهم گفت مامانم طلا خودشا فروخته برات کادو گرفته ولی دروغ تمام کادوها خود شوشو برام خریده
دو سال نامزدم یه مهمونی خشکم وخالی برام نگرفتن یه بار خانوادم دعوت نکردن ولی ما چقدر خودشیرینی و چقدر عزت و احترام
لیاقت ندارن اخرشم منت میزارن سر ادم
اه
مگه میزارن ادم زبون روز ه اعصبانی نشه
منم تازگیها جواب میدم و مراعات نمیکنم...بذار بفهمن سکه دو رو داره...

آخه وقتی به دختر خودشون میرسه دامادشون میشه غلام حلقه به گوشی که همهههههههههههههه کار میکنه و فقط میگه:چشمممممممممممممم

باران جونی هر کار میکنی بکن اما نسبت به مادر و خواهر و پدرش جبهه نگیر که همش به ضرر خودت تموم میشه و اینکه روتون به هم باز میشه و اونم به خانوادت بی احترامی میکنه این یه راز زنانس که هیچ وقت از مادر شوهرت حرف نزنی و بدیش رو نگی نمیدونم متجه میشی یا نه به خاطر این که اگر بحثی هم بشه بین شوهرت و مادرش در مورد تو اون موقع هسرت به تو ایمان میاره که این با همه بدیهایی که اینا دارن حرف و بدی اونا رو نمیگه اینجوری تو برندهای و زبونت دراز میشه فقط سعی کن باسیاست همین با همسرت هم لجبازی نکن
*** نیـــــــ*ــلا عشق کوچولوی من ***
والا اخه اینا داماد درست حسابی هم ندارن یه داماد دارن ناجور ولی یه عزتی میزارن وهمه کاری میکنن 24 ساعته دلشون یخواد برم پیش دخترشون ولی یه سر به من نمیزنن اخرشم شوشو میگه یه احوالی از مامانم بگیر چرا زنگ نمیزنی به مامانم و خواهرم چرا نمیری خونمون ببینیشون چرااااااااا اخه یکی نیست به این شوهر قدر ندون بگه اونا حال من میپرس به من سر میزنن بازم من پروووو میرم کادو میگیرم براشون میبرم اه
2706