2737
2734
عنوان

ماجرای من و زعفران !!!!!

20316 بازدید | 204 پست
نمیدونم چرا امروز جو تایپیک زدن منو گرفته خخخخخ بازم سلام بچه ها ببینید این یه ماجرایی که بهتون این معنی رو میرسونه که میشه از کمبودا بهترین فرصت رو ساخت یا این معنی که عدوشود سبب خیراگرخداخواهد ماجرا من و ایده فروختن زعفرون برمیگرده به چهارسال پیش
چهارسال پیش یادمه زمستون بود فکرکنم بهمن ماه بود اخ اخ یه دندون درد شدیییییید گرفتم که خدا واسه دشمنشم نخواد یکی ازدندونای کرسیم داغون شده بود و به عصب رسیده بود نصفشم که ریخته بود کلا تازه یکسال بود که زایمان کرده بودم به شوهرم گفتم پول بده برم دندونپزشکی خیلی درد داشتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم اول هی میگفت پول ندارم وازاین حرفا حقوقمو اخرماه بدن بهت پول میدم حالا کوووووووو تا اخر ماه خلاصه یه هفته دندون درد امانمو بریده بود این قدر بروفن خورده بودم معدم داشت منفجر میشد
2731
خوب گفتم که شوهرم گفت ندارم اما یه رووووووز من یه کارت دیدم رو اپن خونمون بود اتفاقا شماره رمز ورمز دومشم روش بود کنجکاو شدم ببینم چه قدر توش پول هست ببینم شوهرم راست گفته یا دروووووغ
2738
رفتم با تلفنبانک شماره رو گرفتم وقتی رقمشو گفت شوک شدم یک میلیون وپونصد هزارتومن توش پول بود تو گردش اخرحسابشم فهمیدم که تازه دوروزه ریخته به حسابش خیلی خیلی ناراحت شدم هم دندونم درد میکرد از اون طرفم بچم گریه میکرد کلا به هم ریختم از این ماجرا
شوهرم اومد گفتم مطمئنی پول نداری خوب اگه نداری من میرم النگومو میفروشم دیگه طاقت درد ندارم شوهرم دید کارتش رو اپنه گفت اصلا میدونی چیه من پول دارم اما دوست ندارم بدم بهت خوووب شد خیلی دلم شکست ناراحت شدم خیلی زیاد بهش گفتم نامرد من مادر بچتم یک میلیون و پونصد هزارتومن که نصفشم فکرکنم عیدی اون سال بود رو ریختی بانک صداشم درنیاوردی اون وخت من باید همش درد بکشم منم میرم النگومو میفروشم اما این کارتو هیچ وقت فراموش نمیکنم شوهرم گفت اگه جرات داری برو النگوتو بفروش حالا من این پولو سپرده یک ساله کردم نمیتونم دست بزنم اخر ماه صبرکن بهت پول بدم منم گفتم نمی خوام دیگه خدا ادمو محتاج گرگ بیابون کنه محتاج ادم نامرد نکنه
حالا باز تا این خانوم ا دامه میده کلی راجع بهش قضاوت میکنن
وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
2706